ARAZKHABAR.IR

روند شیوع کرونا در آذربایجان‌غربی نگران‌کننده نیست


روند شیوع کرونا در آذربایجان‌غربی نگران‌کننده نیست استاندار آذربایجان غربی با تاكيد بر اينكه جانفشانی کارکنان بیمارستانی قابل تقدیر است، گفت: همانطور که انتظار داریم فروشندگان و کسبه در فروش اقلام پیشگیرانه با وجدان کاری انجام وظیفه نمایند ما نیز باید بیش از پیش در وظایف مان با وجدان باشیم و کوتاهی نکنیم.

به گزارش آرازخبر، محمد مهدي شهریاری اظهار داشت: در سه جلسه قبلی مصوبات خوبی به تصویب رسیده که باید برای اجرایی ساختن آنها از جمله ضد عفونی نمودن اماکن آموزشی و تجمعی مردم و نیز تسهیل در دسترسی به اقلام پیشگیرانه سرعت داده شود.

وی افزود: از مردم انتظار داریم تا اخبار درست را از طریق رسانه ملی و در استان نیز توسط سخنگوی ستاد پیگیری کنند و با تلاش همگانی بر این آزمون نیز فائق می آییم.

استاندار آذربایجان غربی تصريح كرد: سخنگوی استانی ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا بیش از پیش رسانه ها را در جریان فعالیتهای انجام گرفته قرار دهد.

وي اضافه کرد: در شرایط امروز رفتارهای منطقی و دوری از رفتارهای هیجانی و بدون پشتوانه علمی می تواند در سرعت بخشی به دستیابی به فضای آرام موثر باشد و از فعالین فضای مجازی تقدیر می کنیم و انتظار داریم تا جامعه را به سمت رعایت هر چه بیشتر موارد بهداشت فردی سوق دهند و از ایجاد تنش روانی در جامعه پرهیز کنند.

وی ادامه داد: گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی لحظه به لحظه رصد می شود و همه در این راه باهم هستیم و نقش و تلاش مسئولین باید بیشتر باشد. هیچ کوتاهی و یا تبعیضی قابل پذیرش نیست.

شهریاری گفت: بیمارستانهایی که برای بستری بیماران در نظر گرفته شده باید بیش از پیش مراقب و آماده باشند و خوشبختانه روند شیوع در استان نگران کننده نیست.


برچسب ها: استاندار كرونا

تاریخ: 1398/12/10 11:37 ق.ظ | دفعات بازدید: 2598 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot