ARAZKHABAR.IR

 رکن مهم اقتدار ایران اسلامی نیروی انسانی و بسیج است


 رکن مهم اقتدار ایران اسلامی نیروی انسانی و بسیج است آراز خبر-  فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در دوران پرافتخار دفاع مقدس، یکی از مهمترین عوامل پیروزی ایران، بسیج بود، گفت: امروز نیز رکن مهم و اصلی اقتدار ایران اسلامی نیروی انسانی و بسیج مردمی به شمار می رود.

 سردار محمدحسین رجبی دوشنبه شب در یادواره شهدای محله چهاربخش ارومیه افزود: بسیج عنصری راهبردی، تمام نشدنی، ولایتمدار، مومن و در دسترس بوده و همواره تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده است.

وی اضافه کرد: در دوران دفاع مقدس، بسیج در مقابل تهدیدات دشمنان وارد میدان شد و در عرصه رویارویی حق و باطل، نقش خود را به نحو احسن ایفا کرد ضمن اینکه بعد از هشت سال دفاع مقدس نیز بسیج در تمام صحنه ها حضور داشته و نقش آفرینی می کند.

وی با بیان اینکه بسیج یادگار ارزشمند امام خمینی (ره) است، ادامه داد: در حال حاضر درمی یابیم که تفکر و روحیه بسیجی در جبهه مقاومت نیز تاثیرگذار بوده که این امر، دوراندیشی امام راحل را می رساند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، آرامش استکبار را در منطقه به هم زده و اراده خود را بر آنها تحمیل کرده و همین امر عصبانیت روازفزون استکبار جهانی و ایادی آن را موجب شده است.

سردار رجبی با بیان اینکه هنر رژیم صهیونیستی در جنگ با مظلومان غزه، کودک کشی، محاصره بیمارستان و کشتار زنان و کودکان است، گفت: امروز با اقدامات رزمندگان جبهه مقاومت عرصه بر رژیم صهیونیستی تنگ‌تر شده است و آنها به هر حربه ای دست می زنند تا این شکست خود را پوشش دهند.

وی افزود: مردم یقین بدانند که پیروز نهایی این میدان، مردم و رزمندگان فلسطین و غزه هستند و شکست مفتضحانه ای در انتظار صهیونیست هاست.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به جایگاه ایثار و شهادت در دین مبین اسلام اظهار کرد: همه ما مدیون شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافع حرم و مدافعان امنیت کشور هستیم و خانواده شهدا چشم و چراغ ما هستند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/30 08:09 ق.ظ | دفعات بازدید: 2486 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot