ARAZKHABAR.IR

سازمان ملل جرات صدور یک قطعنامه علیه رژیم صهیونیستی را هم ندارد


سازمان ملل جرات صدور یک قطعنامه علیه رژیم صهیونیستی را هم ندارد آراز خبر- نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی‌ و امام جمعه ارومیه با اشاره به اینکه مجامع جهانی نتوانسته اند به وظیفه خود در خصوص مقابله با ددمنشی های رژیم اشغالگر قدس عمل کنند، گفت: سازمان ملل علیه قتل عام و جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی حتی توان صدور یک قطعنامه هم ندارد.

 حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه های این هفته نماز جمعه ارومیه افزود: رییس جمهور آمریکا از رژیم صهیونیستی حمایت کرده و به پشتیبانی از او می پردازد و مجامع بین المللی نیز در برابر این جنایات سکوت اختیار کرده و این جنایت ها را یک بار هم محکوم نکرده اند.

وی اظهار کرد: رژیم صهیو نیستی در قتل عام انسانهای بی گناه و جنایت کردن، از حیوانات هم پیشی گرفته است و کاری که اینها می کنند، حیوانات وحشی هم انجام نمی دهند.

وی ادامه داد: کشورهای اسلامی هم به وظیفه خود در قبال فلسطین و ظلمی که درحق آنها می شود، عمل نمی کنند و همین امر باعث شده رژیم صهیونیستی بیش از بیش احساس قدرت بکند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی‌ با واکاوی دلیل شدت گرفتن نسل کشی و جنایت های رژیم صهیو نیستی اضافه کرد: رژیم صهیونیستی برای جبران شکست خود در عملیات «طوفان الاقصی» دست به این قتل عام ها می زند.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: رژیم صهیونیستی در جنگ ۶ روزه با وجود حضور کشورهای عربی توانست بر فلسطین غالب شود و احساس قدرت بیشتری کند.

وی افزود: اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و شکل گیری جریان مقاومت و تاسی آنها از انقلاب اسلامی با باور اینکه با تعداد اندک هم می توان مقاومت کرد، آرام آرام هیمنه اسرائیل در هم شکسته شد.

وی اضافه کرد: چنان‌که حزب الله در جنگ ۳۳ روزه اسراییل را شکست داد و دنیا مشاهده کرد که رژیم صهیونیستی قدرت نظامی برتر نیست و می تواند از بین برود.

امام جمعه ارومیه ادامه داد: رزمندگان غزه در عملیات طوفان الاقصی تا ۴۰ کیلومتر به طرف سرزمین‌های اشغالی حرکت کرده و هزاران متجاوز را نابود کردند و امروز رژیم صهیونیستی برای جبران این شکست دست به قتل عام کودکان و زنان می زند و سرگردان مانده چگونه شکست خود را ترمیم کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین قریشی همچنین با تبریک سالروز ولادت امام حسن عسگری (ع)، هفته سلامت و بیمه سلامت اظهار‏ کرد: بیش از ۲ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند و دهک های پایین جامعه رایگان بیمه می شوند که باید از دست اندرکاران این امر قدردانی کرد.

وی در خطبه نخست نماز نیز مردم را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و گفت: در دین اسلام معیار ارزش انسانی رعایت تقوای الهی است.

وی تاکید کرد: در ادارات مدیران نیز این مهم را به مجموعه خود تاکید و خود نیز رعایت کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/28 03:10 ب.ظ | دفعات بازدید: 3073 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot