ARAZKHABAR.IR

سایت موزه جنگ چالدران در فاز اول سال آینده به اتمام می رسد


 سایت موزه جنگ چالدران در فاز اول سال آینده به اتمام می رسد مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: عملیات اجرایی فاز اول سایت موره جنگ چالدران درحال اجرا است و فاز اول سایت موزه جنگ چالدران از بهار سال جاری شروع و درحال اجرا است و سال آینده به اتمام میرسد.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،جلیل جباری افزود: عملیات اجرایی فاز اول سایت موزه جنگ چالدران از بهار سال جاری شروع و درحال اجرا است.
وی تصریح کرد: در سال گذشته با اعتبار یک میلیارد تومان عملیات مطالعاتی و قسمتی از تملکات سایت انجام و در سال جاری نیز فازاول سایت موزه جنگ چالدران که ساختمان پشتیبانی آن است با اعتبار ابلاغی ۲ میلیارد تومان در حال اجرا است.
جباری خاطر نشان کرد: فاز اول سایت موزه جنگ چالدران سال آینده به اتمام می رسد.
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی با تاکید به اینکه سایت موزه جنگ چالدران به یاد ۲۵ هزار شهید که برای دفاع از کشور جان خود را فدا کرده اند احداث می شود، یاد آور شد: این سایت موزه در ۵ بخش ، ساختمان پشتیبانی، سروستان، باغ مقادر، جاده رشادت و قبرستان فعلی اجرایی می شود.
جباری با اشاره به اینکه در سفر رییس جمهور به استان ۱۲میلیارد تومان برای این پروژه تصویب شد، ادامه داد: هزینه پیش بینی شده برای اتمام پروژه ۱۵میلیارد تومان است که در صورت تخصیص اعتبار مکفی پروژه در کمترین زمان به بهره برداری می شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/07/19 12:00 ب.ظ | دفعات بازدید: 3889 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot