ARAZKHABAR.IR

شعبه‌های اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری در ارومیه افزایش می‌یابد


شعبه‌های اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری در ارومیه افزایش می‌یابد آراز خبر-  فرماندار ارومیه از افزایش تعداد شعبات اخذ رای برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سطح شهرستان خبر داد.

غلامحسین عماری، شنبه در سومین جلسه هیات اجرایی شهرستان ارومیه و با حضور اعضای هیات اجرایی و نظارت انتخابات در فرمانداری برگزار شد، با اشاره به چهار راهبرد مورد تاکیدی مقام معظم رهبری در انتخابات مجلس شورای شورای اسلامی، سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت، افزود: در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری این چهار راهبرد مورد تایید مقام معظم رهبری مورد توجه قرار خواهد گرفت. 

رئیس هیات اجرایی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با اشاره به تشکیل جلسات هیات اجرایی از نهایی کردن شعبات اخذ رای در سطح شهرستان خبر داد و افزود: در این دوره از انتخابات برای سهولت حضور مردم پای صندوق اخذ آرا نسبت به افزایش شعبات ثابت و سیار اقدام خواهیم کرد.

فرماندار ارومیه به تمهیدات انجام یافته برای برگزاری انتخابات امن، سالم و با مشارکت بالای مردم به زمان برگزاری انتخابات در ۸ تیر ماه اشاره و بیان کرد: با توجه به اشتغال و درگیر بودن مردم در روستاها به کار کشاورزی و دامداری در این فصل سال، برای این منظور نسبت به افزایش شعبات سیار روستایی توجه ویژه ای شده است.

رئیس هیات اجرایی شهرستان با توجه به فصل ییلاقات به اختصاص شعب سیار برای ییلاقات شهرستان اشاره و اعلام کرد: در همه مراکز تفریحی و تفرجگاهی شهرستان شعب سیار برای اخذ آرای مردم در نظر گرفته شده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/03/19 08:11 ب.ظ | دفعات بازدید: 2307 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot