ARAZKHABAR.IR

شهدای گمنام مهمان مردم آذربایجان غربی


شهدای گمنام مهمان مردم آذربایجان غربی اراز خبر- همزمان با ایام فاطمیه آذربایجان غربی امروز سه شنبه میزبان پیکر مطهر ۴ شهید گمنام دوران دفاع مقدس است.

مراسم استقبال از پیکر مطهر شهدای گمنام در فرودگاه شهید باکری ارومیه با حضور پرشور مردم و مسئولان برگزار شد، در این آئین پرشور ضمن حضور پیر و جوان، زن و مرد، و کودک و بزرگسال جمع کثیری از خانواده‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران نیز حضور داشتند.

 

مردم ولایت مدار و شهیدپرور ارومیه که خود برای دفاع از مرز و کیان ایران اسلامی و این انقلاب شهدای زیادی تقدیم کرده اند می‌دانند شهدا چه نقش بزرگی در ایجاد امنیت و دفاع از میهن داشته اند و امروز آمدند تا ادای دین کنند و زن و مرد، پیر و جوان و کودک همه آمده بودند تا در سالروز حضرت فاطمه زهرا (س) از شهدا استقبال کنند.

شهدا رفتند تا به ما بیاموزند در پیروی از امام زمان لبیک گویان جان خود بر کف داشته و با خلوص نیت در دفاع از آب و خاک و پشتیبانی از ولایت فقیه باشیم.

تعداد شهدای گمنام آرمیده در آذربایجان غربی ۶۹ شهید در ۳۳ نقطه استان است که با ورود پیکرهای مطهر این شهیدان تعداد شهدای گمنام استان به ۷۳ شهید رسید.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/21 12:06 ب.ظ | دفعات بازدید: 3462 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot