ARAZKHABAR.IR

شکست مفتضحانه ‌ضدانقلاب در سالگرد اغتشاشات


شکست مفتضحانه ‌ضدانقلاب در سالگرد اغتشاشات آراز خبر-در حالی که شبکه‌های تروریستی و معاندان ضدانقلاب از ماه‌ها قبل ندای اغتشاش و ناآرامی در تعطیلات پایان ماه صفر را سر داده بودند، اما تمام این نقشه‌ها بر باد رفت و مردم مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زدند.

تسنیم نوشت: از حدود 2 ماه پیش و با نزدیک شدن به سالروز اغتشاشات 1401 تمام تلاش رسانه‌های مزدور و وابستگان سیاسی ضدانقلاب بر جلب توجه مردم به ناآرامی و دعوت از اقشار برای تکرار حوادث سال گذشته متمرکز شد.

با نزدیک شدن به روز موعود یعنی 25 شهریورماه و ناامیدی ضداتقلاب که ناشی از حضور حماسی و انقلابی مردم در عزاداری‌های دهه اول محرم، تاسوعا و عاشورای حسینی، پیاده‌روی عظیم و تاریخی اربعین حسینی و نیز سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) بود، بالاخره امروز تیر خلاص مردم بر پیکره رسانه‌های ضدانقلاب و یاران تروریستی رها شد.

غیورمردان ترک و کرد در استان آذربایجان‌غربی که شهرستان‌های جنوبی و مرکزی آن طی چند روز گذشته و‌ در آستانه سالروز رحلت پیامبر رحمت(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) حال و هوای شهدایی جرفته بود و شهرهای مختلفش میزبان 23 شهید تازه تفحص شد، در برابر فراخوان ضدانقلاب ایستادند و نشان دادند که پشت نظام خود را خالی نخواهند کرد.

از صبح امروز و با وجود مانور شدید و سنگین رسانه‌های معاند بر موضوع ایجاد ناآرامی و اغتشاش در شهرهای مختلف و به ویژه ارومیه، مهاباد، بوکان، پیرانشهر و اشنویه، شرایط عادی در سراسر استان حاکم بود و هیچ اتفاق خاصی در زمینه حمایت از فراخوان‌های ضدانقلاب رخ نداد.

این بی‌توجهی از ابتدای صبح مورد رصد ضدانقلاب قرار داشت و تا حدی پیش رفت که در کانال‌ها صفحات مجازی‌شان به تهدید و ارعاب مردم پرداخته و با این شگرد در صدد ایجاد تجمعات بودند ولی هیچ توفیقی کسب نکردند و در نهایت شکست تلخی را تجربه کردند.

شاید بتوان یکی از علل این شکست را در کشفیات چند روز اخیر رزمندگان گمنام قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه یافت که به عنوان بزرگترین محموله کشف شده کشور و حاوی چندین هزار مهمات و تجهیزات ایجاد ناامنی و اغتشاش در جامعه بود.

همچنین برخورد جدی فراجا، سپاه و اطلاعات استان با عوامل ناامنی و آشوب، بسته شدن صفحات مجازی دخیل در تشویش اذهان عمومی و بازداشت عوامل مختلف آشوب‌آفرین طی ماه‌های اخیر توانست این اطمینان را به عموم مردم بدهد که هرنوع تلاش معاندان محکوم به شکست است.

حضور مقتدرانه رزمندگان سپاه پاسداران انقلاباسلامی در مناطق مرزی شمالغرب و اعلام اولتیماتوم برای اخراج گروهک‌های مستقر در شمال عراق و اقلیم کردستان هم می‌تواند جزو عوامل ترس مزدوران ضدانقلاب باشد که با هشیاری عمومی در شهرهای مختلف همراه شد.

با این روند و شرایط، امروز به عنوان نقطه ثقل فراخوان‌های ضدانقلاب در سالگرد آغاز اغتشاشات 1401، در سراسر آذربایجان‌غربی بدون هیچ اتفاق خاصی به پایان رسید و بار دیگر گردن تروریست‌های ضدانقلاب و حامیان آن‌ها شکسته شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/26 06:47 ق.ظ | دفعات بازدید: 1821 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot