ARAZKHABAR.IR

صعود قاطعانه تیم ملی والیبال به دور دوم مسابقات آسیایی


صعود قاطعانه تیم ملی والیبال به دور دوم مسابقات آسیایی آراز خبر- تیم ملی والیبال ایران با تشویق پرشور عاشقان والیبال با نتیجه ی ۳ بر ۱ عراق را شکست داد و قاطعانه راهی دوربعد شد.

 تیم ملی والیبال ایران عصر امروز ۳۰ ام مرداد ماه از ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه و در سالن مملو از تماشاگر غدیر ارومیه به مصاف تیم ملی عراق رفت.

ست اول این دیدار در حالی دنبال شد که بر عکس آنچه پیش‌بینی می‌شد عراق با ارایه ی عملکرد برتر در دفاع و سرویس و ضعف ایران در پست پاسور با نتیجه ی ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسید.

در ست دوم بهروز عطایی با ایجاد تغییرات در ترکیب تیم ایران به بازی برگشت و برتری خود را دیکته کرد و با ایجاد اختلاف ده امتیازی موفق به شکست ۲۵ بر ۱۲ عراق شد.

در ست سوم با برگشت تغییر اصلی ایران به زمین تیم ایران از همان ابتدا با ایجاد اختلاف مناسب و عملکرد بسیار خوب در سرویس موفق به شکست ۲۵ بر ۱۵ عراق رسید.

در ست پایانی بهروز عطایی به جوان تر ها نیز بازی داد و تیم ایران با عملکرد بی نقص خود و حمایت عاشقان والیبال با نتیجه ی ۲۵ بر ۱۴ عراق را شکست داد تیم ایران با شکست ۳ بر۱ به عنوان تیم اول گروه ب به مرحله ی بعدی صعود کرد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/30 09:19 ب.ظ | دفعات بازدید: 3253 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot