ARAZKHABAR.IR

صلح و سازش مانع خلع ید از ۴۰۰ دستگاه آپارتمان در ارومیه شد


صلح و سازش مانع خلع ید از ۴۰۰ دستگاه آپارتمان در ارومیه شد

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از جلوگیری از خلع ید ۴۰۰ دستگاه آپارتمان با سازش وراث مالک زمین‌های طرح ملی مسکن شهرک گلمان با اداره کل راه و شهرسازی خبر داد.


گروه خبر،به گزارش آراز خبر،ناصر عتباتی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی اختلاف بین وراث مالک زمین‌های طرح ملی مسکن شهرک گلمان با اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی که منجر به محکومیت اداره کل راه و شهرسازی و خلع ید از این زمین که حدود ۴۰۰ دستگاه آپارتمان مسکن مهر در اجرای طرح ملی مسکن در آن احداث و خانوار‌ها در آن ساکن هستند شده بود که طرفین توافق کرده بودند که اداره کل راه و شهرسازی زمین جایگزین در حق محکوم لهم اختصاص دهد که اقدام موثری در این زمینه انجام نداده بود.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و اینکه افراد ساکن در منطقه جزء اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه هستند و اجرای حکم تبعات اجتماعی و امنیتی نیز ببار خواهد داشت، پرونده در دستور کار قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی تصریح کرد: دستگاه قضایی به موضوع ورود و در جلسه‌ای که با حضور معاون قضائی دادگستری استان، نمایندگانی از استانداری و اداره کل مسکن و شهرسازی تشکیل شد، بین طرفین توافق حاصل و مقرر شد ظرف سه ماه این نسبت به واگذاری زمین از طریق سازمان ملی مسکن اقدام شود و بدین ترتیب با این سازش مانع خلع ید از ۴۰۰ دستگاه آپارتمان شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/10/27 06:22 ق.ظ | دفعات بازدید: 2900 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot