ARAZKHABAR.IR

ضربه عملیات ‌طوفان‌الاقصی کاری بود


ضربه عملیات ‌طوفان‌الاقصی کاری بود آراز خبر-فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه گفت: رژیم صهیونیستی که در عملیات طوفان‌الاقصی دچار شکست شده بود، هم‌اکنون با پذیرش آتش‌بس شکستی دیگر را چشید.

سردار سرتیپ پاسدار علی‌اکبر پورجمشیدیان صبح امروز در تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان ارومیه به مناسبت هفته بسیج که در حسیینیه اعظم ثارالله(ع) این شهر برگزار شد، با اشاره به اهمیت عملیات عظیم طوفان‌الاقصی و ضربات این عملیات بر پیکره رژیم صهیونیستی اظهار داشت: اینکه آمریکا با فوریت به دنبال حمایت از رژیم باشد، به معنای شکست بزرگی بود که بدون حمایت این کشور توان سرپا ایستادن را نداشت.

وی افزود: براساس فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی، بازوی رزمندگان فلسطینی که در خط مقدم جهاد حاضرند و با انجام عملیات طوفان‌الاقصی نشان دادند که اسرائیل حرفی برای گفتن ندارد، بوسیدنی است و باید قدردان این عزیزان باشیم که بار دیگر عظمت و قدرت جبهه مقاومت را به نمایش گذاشتند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تاکید کرد: امروز که شاهد آتش‌بس در غزه هستیم، خود نشانگر شکستی مفتضحانه برای رژیم صهیونیستی و حامیان آن است. اینکه با تحمیل چندین کشته و اسیر برای آتش‌بس اعلام آمادگی می‌کنند، این به معنای شکست در برابر عزت فلسطینیان است.

وی ادامه داد: امروز دنیا در تمام نقاط شاهد کشتار بی‌رحمانه زنان و کودکان در فلسطین است و این ناتوانی رژیم صهیونیستی و آمریکا در مقابله با نیروهای مقاومت را نشان می‌دهد که از ترسشان سراغ زنان و کودکان و مردم بی دفاع رفته‌اند.

سردار پورجمشیدیان، در بخش دیگری از سخنان خود ضمن قدردانی از حضور بسیج در صحنه‌های مختلف از نظامی تا سازندگی، ابراز داشت: خوشبختانه توان و قدرت بسیج در تمامی عرصه‌ها عیان است و مردم این قدرت را با جان و دل می‌چشند.

وی گفت: تامین امنیت دفاعی و اجتماعی، سازندگی، افزایش بنیه علمی و فرهنگی و نیز تمامی عرصه‌های مورد نیاز نظام و مردم در سال‌های مختلف در زمره خدمات و اقدامات بسیج بوده که امروز در اوج قله‌های پیشرفت و اقتدار حضور دارد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: ابتکار امام(ره) در تشکیل شجره طیبه بسیج در شرایط امروزی به خوبی و زیبایی قابل لمس است و حمایت‌های داهیانه رهبر انقلاب نیز در این خصوص بیانکر جایگاه ویژه بسیج و بسیجیان در جامعه بوده است.

وی بیان داشت: اجتماع بزرگ بسیجیان در سراسر کشور که امروز برگزار می‌شود، مفهوم زیبایی از اقتدار، امنیت، اخلاص و نیز وحدت اسلامی را به نمایش گذاشته که امیدواریم در این زمینه شاهد رشد و اعتلای هرچه بیشتر بسیجیان در تمامی عرصه‌ها و زمینه‌ها باشیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/03 01:00 ب.ظ | دفعات بازدید: 3306 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot