ARAZKHABAR.IR

عدم اشرافیت نانوایان بر کارت‌خوان‌های الکترونیکی موجب کاهش سهمیه آرد نانوایی شده است


عدم اشرافیت نانوایان بر کارت‌خوان‌های الکترونیکی موجب کاهش سهمیه آرد نانوایی شده است آراز خبر-رییس جهاد کشاورزی ارومیه با اشاره به کاهش سهمیه آرد نانوان در شهرستان ارومیه گفت: عدم اشرافیت نانوایان بر کارت‌خوان‌های الکترونیکی موجب کاهش سهمیه آرد نانوایی شده است که به زودی با توجه به اقدامات انجام شده این مشکل رفع خواهد شد.

آراز خبر-رییس جهاد کشاورزی ارومیه با اشاره به کاهش سهمیه آرد نانوان در شهرستان ارومیه گفت: عدم اشرافیت نانوایان بر کارت‌خوان‌های الکترونیکی موجب کاهش سهمیه آرد نانوایی شده است که به زودی با توجه به اقدامات انجام شده این مشکل رفع خواهد شد.

 فارس نوشت:امجد رییس جهاد کشاورزی ارومیه با اشاره به صف‌های طولانی نان در نانوایی‌ها اظهار داشت: با توجه به اینکه کارتخوان‌های هوشمندی که بین نانوایان توزیع شده است سیستم جدیدی بوده و افراد اشرافیت کاملی برای استفاده از این موضوع را ندارندمشکلاتی ایجاد شده است.

وی ادامه داد: با توجه به عدم اشرافیت کامل کارت‌خوان‌های الکترونیکی نانوایی‌ها کارت‌های تکراری مورد استفاده قرار گرفته و این موضوع موجب این می‌شود که سهمیه نانوا کاهش یابد چرا که سهمیه آرد نانوایان به صورت شناور است.

امجد عنوان کرد: سهمیه آرد از طریق تهران رصد می‌شود و در این راستا تراکنش‌های نامتعارف باعث کاهش سهمیه آرد نانوا می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه حضور بازرسان در نانوایی‌ها و آموزش کارتخوان‌ها این موضوع رفع شده و دیگر مشکلی در این بابت نخواهیم داشت.

امجد خاطرنشان کرد: طی جلسه امروز استانداری در خصوص آرد و نان و بهبود و تقویت برخی کارخانجات صنعتی روند توزیع نان رو به بهبود خواهد بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/06 12:12 ب.ظ | دفعات بازدید: 2991 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot