ARAZKHABAR.IR

عرضه 150تن سیب شب عید در آذربایجان‌غربی


عرضه 150تن سیب شب عید در آذربایجان‌غربی آراز خبر- معاون فنی و بازرگانی مدیریت تعاون روستائی آذربایجان غربی، از آغاز فرایند درجه بندی و بسته بندی سیب درختی طرح تنظیم بازار میوه شب عید ۱۴۰۳ در سردخانه و سورتینگ اتحادیه تعاونی روستایی استان آذربایجان غربی خبر داد.

به منظور نظارت بر نحوه درجه بندی و بسته بندی  سهمیه سیب درختی استان، با حضور معاون فنی و بازرگانی به اتفاق رئیس اداره بازرگانی و بازاریابی و مدیر عامل اتحادیه تعاونی روستایی استان و مباشر طرح در محل سورتینگ، سیب درختی با کیفیت باغات ارومیه و اشنویه برای عرضه در آذربایجان غربی، درجه بندی و بسته بندی شد.

در همین راستا معاون فنی و بازرگانی مدیریت تعاون روستایی آذربایجان غربی، اظهار کرد: سیب درختی مورد نیاز شب عید استان آذربایجان غربی، با کیفیت مناسب تأمین و در سردخانه اتحادیه تعاونی روستایی استان ذخیره سازی شده است.

سجاد حسامی افزود: میزان سهمیه تعیین شده سیب درختی ارقام زرد و قرمز طبق مصوبه کمیته راهبری میوه شب عید به میزان ۱۵۰ تن در روزهای پایانی سال جاری عرضه می شود.

 وی خاطرنشان کرد: هدف از تأمین و توزیع مناسب میوه در ایام عید، تنظیم بازار و کمک به معیشت مردم در ایام پایانی سال می باشد و در تلاش هستیم تا این مهم را به بهترین شکل، محقق و ایفا کنیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/12/17 04:51 ب.ظ | دفعات بازدید: 2694 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot