ARAZKHABAR.IR

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش معارفه شد


فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش معارفه شد آراز خبر- آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد و در این آیین امیر سرتیپ دوم امان الهی به عنوان فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا معرفی و از زحمات امیر سرتیپ حاجیلو فرمانده سابق این قرارگاه نیز تجلیل شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، روز دوشنبه در این مراسم افزود: بی‌تردید این دیانت و تدین فرماندهان نظامی و انتظامی قابل مقایسه با زمان پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نیست. چون فرماندهان آن زمان نوعا افراد غیر سالم، خودخواه و متکبری بودند اما خوشبختانه فرماندهان کنونی، پاک و شایسته و متقی هستند که جای شکرگزاری دارد.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی اظهار کرد: شاکر خداوند متعال هستیم که در مملکتی زندگی می‌کنیم که نوعا فرماندهانی که در تمامی عرصه‌های نظامی و انتظامی انتخاب می‌شوند همه برگزیده، شجاع، متدین و متقی هستند.

وی اظهار کرد: امیر سرتیپ علی حاجیلو فرمانده پیشین قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب نزاجا سال‌ها در این سمت خدمت کرده و در امنیت منطقه نقش بسیار تأثیرگذاری داشت و خدمات ارزشمندی در این قرارگاه انجام داد.

نیروهای مسلح ایران اسلامی هیمنه پوشالی آمریکا را درهم شکسته اند

 فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح ایران اسلامی با فداکاری، جانفشانی و خستگی‌ناپذیری، هیمنه پوشالی آمریکا را در هم شکسته اند.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری  در ین آیین افزود: اقتدار کنونی کشور نتیجه فداکاری و جان‌فشانی شهدای عزیز ایران اسلامی و خستگی ناپذیری نیروهای مسلح کشور است.

وی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران، امروز در منطقه و دنیا اثرگذار است و در همه معادلات حرف خود را به کرسی می نشاند و معادلات را یا خنثی می‌کند یا در جهت رضا خداوند هدایت می‌کند.

وی بیان کرد: همه دنیا دیدند که پایگاه عین الاسد را موشکباران و آمریکایی ها را از خلیج فارس به فضل خدا بیرون کردیم و پهپادهای متجاوز آمریکایی را با جرات مورد هدف قرار دادیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: همه دشمنان باید بدانند که جمهوری اسلامی ایران در جغرافیای مقاومت ایستاده و عقب نشینی نخواهد کرد.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به برکت رهبری‌ حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری، نظام تک قطبی در جهان را برنتابیده و در مسیر اضمحلال آنها گام برداشته است.

امیر سرتیپ حیدری با اشاره به تلاش نیروهای مسلح برای خودکفایی در همه ابعاد گفت: در بعد خودکفایی به ویژه در صنعت دفاعی، امروز محتاج هیچ کشوری در جهان نیستیم که این ثمره مجاهدت و تربیت نیروهایی است که در رکاب ولی امر مسلمین جهان در حال جهاد هستند.

در این آیین، امیر سرتیپ دوم سیروس امان‌اللهی به عنوان فرمانده جدید قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب و از خدمات امیر سرتیپ دوم حاجیلو قدردانی شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/20 05:09 ب.ظ | دفعات بازدید: 3488 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot