ARAZKHABAR.IR

قدردانی از همکاری مردم در اجرای فاصله گذاری اجتماعی در استان


قدردانی از همکاری مردم در اجرای فاصله گذاری اجتماعی در استان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: از همکاری مردم در اجرای فاصله گذاری اجتماعی در استان قدردانی می کنیم.

به گزارش آرازخبر، مصطفوی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشور و در استان اظهارداشت: طرح تقویت فاصله گذاری اجتماعی با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا با رویکرد کاهش تماس ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیر ضروری در کل کشور تا ۱۵ فروردین اجرا می شود.

وی با بیان اینکه آذربایجان غربی در میزان مبتلایان به کرونا رتبه ۲۳ را در کشور دارد، گفت: صیانت از سلامت مردم هدف اصلی این طرح است ومشارکت مردم برای تحقق این طرح یک اصل اساسی است، مردم استان تا به امروز در اجرای این طرح مشارکت خوبی داشتند که ما از آنان قدردانی می کنیم.

وی با تاکید بر اجرای قاطعانه این طرح در استان، ادامه داد: متاسفانه تعداد بسیاری اندکی اجرای این طرح را جدی نگرفته بودند که با اعمال قانون از جمله جریمه 500 هزار تومانی و توقیف 11 خودرو، اعمال قانون شدند.

مصطفوی از رسانه های استان خواست به تبیین طرح فاصله اجتماعی در بین آحاد مردم بپردازند و افزود: رسانه ها باید سخت گیری‌های دولت در ارتباط با کرونا را که به نفع خود مردم است، در بین مردم توجیه کنند.

وی از اختصاص 100 هزار میلیارد تومان علاوه بر بودجه سال 99 به بحث اقتصادی بیماری کرونا در کشور خبر داد و گقت: رییس جمهور در ویدئو کنفرانس با استانداران و اعضای ستاد های استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا این خبر را اعلام کردند.

خبر از ميعاد آقازادهتاریخ: 1399/01/09 03:32 ب.ظ | دفعات بازدید: 6520 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot