ARAZKHABAR.IR

قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌غربی از حضور پرشور مردم در روز قدس


قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌غربی از حضور پرشور مردم در روز قدس آراز خبر- حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی با صدور پیام هایی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال قدردانی کردند.

 در پیامی که روز شنبه از سوی حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی صادر شده، آمده است: یوم الله روز قدس امسال حماسه ای عظیم خلق شد و مردم قهرمان ایران بازهم غیرت و عظمت یک امت شکست ناپذیر را به رخ تمام مستکبران عالم کشیدند؛ مردم آذربایجان‌غربی نیز همگام با امت آزادی خواه و قهرمان ایران با تمام تفاوت های قومی و مذهبی، همصدا با هم، بغض و کینه خود را بر سر استکبار جهانی فریاد زدند.

قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌غربی از حضور پرشور مردم در روز قدس

در ادامه این پیام اظهار شده است: این تظاهرات و حضورهای حماسی قطعا قوت قلبی برای اهالی مظلوم فلسطین به ویژه مردم قهرمان غزه خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با ارج نهادن به حضور شگفتی آفرین هم استانی ها در راهپیمایی روز قدس، از خداوند منان مسالت کرد که همه ما را در این استقامت، یاری کند.

استاندار آذربایجان غربی هم در پیامی تاکید کرده است: روز جهانی قدس امسال بار دیگر به همایش عظیمی از ‌حریت و آزادی خواهی مردم شریف ایران و سایر ملت‌های آزاده تبدیل و فریاد خشم و انزجار از جنایات و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی طنین انداز شد؛ حمد و سپاس و ثنا خداوند قادر متعال را که در برهه‌ای شگرف از تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی، مشتاقان حق و حقیقت و طالبان عدل و عدالت در جای‌جای میهن اسلامی که کانون جوشان عشق و ارادت به ساحت مقدس پیامبراعظم «صلی الله علیه و آله و سلم»و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام) است، هماورد عظیمی دیگر از عزم و اراده امت بزرگ اسلام حول آرمان آزادی قدس شریف، خلق شد.

قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌غربی از حضور پرشور مردم در روز قدس

معتمدیان اضافه کرده است: مردم همیشه در صحنه آذربایجان غربی نیز همگام با آحاد مردم ایران اسلامی، با حضور متحد و دشمن شکن خود در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر ایستادگی و رادمردی‌شان را در راه تحقق آرمان اصیل و مقدس رهایی قدس شریف به نمایش گذاشته و ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ را به روز ماندگار و جاودان دیگری در تاریخ پرتلالو انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تبدیل نمودند.

وی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن و روزه دار آذربایجان غربی و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار روز جهانی قدس، حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) و تمامی شهدای گرانقدر جبهه مقاومت و قدس شریف؛ این همه شور و شعور و لحظه‌شناسی، هوشمندی و بصیرت؛ علیه جرثومه فساد و غده سرطانی رژیم اشغالگر قدس را ارج نهاده و از خداوند متعال پیروزی جبهه مقاومت، آزادی قبله اول مسلمین و نابودی و فروپاشی اسرائیل جنایت کار را مسالت کرده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/01/18 08:03 ق.ظ | دفعات بازدید: 2526 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot