ARAZKHABAR.IR

مجوز راه اندازی پایگاه امداد و نجات در سه راهی راژان ارومیه صادر شد


مجوز راه اندازی پایگاه امداد و نجات در سه راهی راژان ارومیه صادر شد آراز خبر- سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی گفت: مجوز راه اندازی پایگاه امداد و نجان در سه راهی راژان با توجه به بروز حوادث متعدد در مسیر ارومیه به سمت سیلوانا صادر شد.

حمید محبوبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار آراز خبر اظهار کرد: با توجه به افزایش تردد و رخداد حوادث جاده ای در محور ارومیه - سیلوانا و پیگیری استاندار آذربایجان غربی جهت خدمت رسانی هر چه بهتر و سریع تر به مردم منطقه، با احداث این پایگاه موافقت شد.

وی با تاکید بر اولویت اجرای این طرح برای جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی افزود: با دریافت مجوز، در خصوص اختصاص زمین و شروع مراحل ساخت پایگاه امداد و نجات با هماهنگی و همکاری ادارات مسوول تبادل نظر صورت گرفت و در صدد هستیم که اعتبار این طرح نیز به صورت ویژه پرداخت شود.

سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی در خصوص نزدیکترین پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان در شهر سیلوانا بیان کرد: با توجه به تعدد زیاد حوادث کوهستان در این منطقه، پایگاه تخصصی جستجو و نجات در کوهستان از سال ۱۳۹۲ در حال خدمت رسانی در این منطقه است اما پایگاه امداد و نجات تصادفات یکی از الزامات جاده ای است که درصدد افتتاح چنین پایگاه‌هایی در تمامی نقاط حادثه خیز استان هستیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/20 01:58 ب.ظ | دفعات بازدید: 1887 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot