ARAZKHABAR.IR

محدودیتی در تخصیص آب به بخش صنعت آذربایجان غربی وجود ندارد


محدودیتی در تخصیص آب به بخش صنعت آذربایجان غربی وجود ندارد مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با تاکید بر تخصیص آب به بخش صنعت گفت: شرکت آب منطقه ای محدودیتی در بخش تخصیص صنعت قائل نیست تا با حمایت از این بخش بتوانیم به ایجاد اشتغال پایدار در سطح استان کمک نماییم.

گروه خبر:به گزارش آاراز خبر،یاسر رهبردین، در نشست با فرماندار و نماینده سلماس در مجلس با تاکید بر تامین آب شرب مورد نیاز این شهرستان گفت: این سد در سال جاری وارد مدار تامین آب شرب سلماس شد و در صورتی که در شبکه آبیاری و زهکشی سد زولا افزایش راندمان نداشته باشیم در تامین آب کشاورزی به مشکل برخواهیم خورد.

رهبردین ضمن اشاره به وضعیت سدهای زولا و دریک افزود: تكميل اراضي بهبود شبکه های آبیاری و زهکشی این دو سد جز طرح های الویت دار شرکت آب منطقه ای هستند و پیگیر تخصیص اعتبار متناسب با وضعیت شبکه برای افزایش راندمان هستیم.

او در خصوص تكميل عمليات دريچه هاي سرريز سد دریک گفت: این پروژه از طرح های مهم استانی است که نقش بسزایی را در کنترل سیلاب های شهرستان سلماس دارد که در صورت تامین اعتبار برای تکمیل این پروژه در مدت زمان کوتاهی میتواند به بخش آب شهرستان کمک بسزایی کند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در ادامه با تاکید بر تخصیص آب به بخش صنعت گفت:  شرکت آب منطقه ای محدودیتی در بخش تخصیص صنعت قائل نیست تا با حمایت از این بخش بتوانیم به ایجاد اشتغال پایدار در سطح استان کمک نماییم.

او در پایان در راستاي مانع زدايي ، پشتيباني ،كمك به اشتغال  منطقه از تخصیص ۱ میلیون مترمکعب آب به کشت و صنعت پگاه سلماس خبر داد و گفت: زیر ساختهای لازم برای این امر آماده است


برچسب ها:

تاریخ: 1400/09/30 01:56 ب.ظ | دفعات بازدید: 3657 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot