ARAZKHABAR.IR

محدودیت های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) در ارومیه اعلام شد


محدودیت های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) در ارومیه اعلام شد آراز خبر-  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی آذربایجان غربی محدودیت های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) در ارومیه را اعلام کرد.

آراز خبر-  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی آذربایجان غربی محدودیت های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) در ارومیه را اعلام کرد.

 سرهنگ "حجت مشتاق" در این خصوص اظهارداشت: در قالب اجرای این طرح ترافیکی، ورود خودرو به محل های اعلام شده برای عزاداری در روز تاسوعا و عاشورا ممنوع بوده و همکاران پلیس راهنمایی و رانندگی به جهت ایجاد امنیت عزاداران حسینی(ع) اجازه تردد در این مسیرها به کلیه وسایل نقلیه را نخواهند  داد.

وی اضافه کرد: از صبح تا ظهر این ایام، مسیرهای پنجراه به سمت میدان انقلاب، تقاطع برق به سمت خیابان شهید سلیمانی، تقاطع هلال احمر به سمت میدان انقلاب، میدان امام حسین (ع) به طرف خیابان امام (ره)، کنارگذر عطایی به طرف خیابان امام (ره)، تقاطع آیت الله مدنی - شهیدمطهری به سمت میدان ولایت فقیه، میدان آیت الله طالقانی به طرف میدان ولایت فقیه و تقاطع شهید باکری و آیت الله منتظری به طرف میدان ولایت فقیه از جمله این محدودیت ها هستند.

وی ادامه داد: همچنین از صبح تا عصرخیابان صمدزاده به طرف آرامگاه، میدان طالقانی به سمت خیابان وحدت و میدان دفاع مقدس به طرف خیابان وحدت نیز محدودیت های ترافیکی اجرا خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی استان گفت: همچنین کلیه مسیرهای منتهی به باغ رضوان از سمت خیابان پرنیان ، کشتارگاه، پل شهیدلر و... مسدود خواهد بود.

وی تصریح کرد: روز تاسوعا با توجه به تجمع عظیم عزاداران حسینی(ع) در خیابان امام از صبح تا عصر (پایان مراسم) محدودیت ترافیکی در این خیابان و کلیه معابر منتهی برقرار خواهد بود.

سرهنگ مشتاق در پایان از شهروندان خواست که از پارک خودروها در مسیرهای اعلام شده خودداری نمایند که در صورت مشاهده به پارکینگ انتقال داده خواهند شد و نیز با خادمین خود در اجرای هرچه بهتراجرای این طرح در راستای ایجاد نظم و امنیت ترافیکی مراسم عزاداری ابا عبدلله الحسین و امنیت عزاداران محترم همکاری لازم را داشته باشند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/04 09:20 ق.ظ | دفعات بازدید: 3251 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot