ARAZKHABAR.IR

محموله شتر قاچاق در جاده مرز پیرانشهر- سردشت متوقف شد


محموله شتر قاچاق در جاده مرز پیرانشهر- سردشت متوقف شد آراز خبر-  جانشین فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی گفت: با هوشیاری مرزبانان محموله شتر قاچاق در جاده مرز پیرانشهر - سردشت متوقف شد.

آراز خبر-  جانشین فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی گفت: با هوشیاری مرزبانان محموله شتر قاچاق در جاده مرز پیرانشهر - سردشت متوقف شد.

به گزارش آراز خبر ، سرهنگ عباس مرادی در این زمینه اظهار کرد: مرزبانان در محور مواصلاتی پیرانشهر به سردشت به ۲ دستگاه خودرو مشکوک شدند که قاچاقچیان به محض رؤیت خودروهای مرزبانی اقدام به افزایش سرعت خودرو کردند.

وی ادامه داد: مرزبانان با اعلام هشدار توقف و شگردهای خاص پلیسی اقدام به متوقف کردن این ۲ دستگاه خودرو کردند و در بازرسی از آنها چهار نفر شتر و تعداد ۲ دستگاه بی سیم دستی کشف کردند.

جانشین فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمین در دستور کار این فرماندهی قرار دارد، افزود: بر اساس نظر کارشناسان ارزش ریالی احشام قاچاق را ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با اشاره به اینکه هر گونه خروج دام زنده باید مجوزهای لازم از نهادهای ذیربط را داشته باشد و از گذرگاه‌های رسمی صادر شود، تاکید کرد: قاچاقچیان و سودجویان باید بدانند مرزبانان با اشراف اطلاعاتی در مرز، کوچک‌ترین تحرک در نوار مرزی را زیر نظر گرفته و با هرگونه اقدام سودجویانه قاطعانه برخورد خواهند کرد.

سرهنگ مرادی یادآور شد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در جابجایی دام‌ها برای قاچاق آن به خارج از کشور را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/20 10:11 ق.ظ | دفعات بازدید: 2584 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot