ARAZKHABAR.IR

مدارس ارومیه و برخی مناطق آموزشی آذربایجان‌غربی در نوبت بعدازظهر تعطیل شد


مدارس ارومیه و برخی مناطق آموزشی آذربایجان‌غربی در نوبت بعدازظهر تعطیل شد آراز خبر- سرپرست روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: تمامی مدارس شهرستان ارومیه و برخی از دیگر مناطق آموزشی استان به علت بارش برف و برودت هوا در روز چهارشنبه در نوبت بعدازظهر تعطیل شده و آموزش از طریق غیرحضوری انجام می شود.

سجاد کردلر افزود: فعالیت مدارس تمامی مقاطع تحصیلی روستایی و همچنین همه مدارس مقطع تحصیلی ابتدایی شهری در سطح شهرستان شوط، روز چهارشنبه چهار بهمن ماه در نوبت بعدازظهر، تعطیل و آموزش در بستر شاد خواهد بود.

وی ادامه داد: فعالیت و آموزش حضوری در تمامی مدارس و مقاطع تحصیلی شهری و روستایی در سطح شهرستان خوی، مدارس و تمامی مقاطع تحصیلی شهری و روستایی در سطح شهرستان ماکو، مدارس در همه مقاطع تحصیلی سطح شهرستان ارومیه و مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی شهری و روستایی در سطح شهرستان پلدشت هم روز چهارشنبه تعطیل و در بستر شاد خواهد بود.

سرپرست روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: فعالیت مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی روستایی بخش آق‌بلاغ(دشت بیل) در شهرستان اشنویه و فعالیت مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی شهری و روستایی در سطح شهرستان چایپاره نیز روز چهارشنبه در بستر شاد است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/11/04 12:02 ب.ظ | دفعات بازدید: 2909 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot