ARAZKHABAR.IR

مردم آذربایجان‌غربی ۳۱۰ میلیارد ریال به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند


مردم آذربایجان‌غربی ۳۱۰ میلیارد ریال به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند امانت- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی گفت: با اجرای جشن عاطفه‌ها، مردم این استان ۳۱۰ میلیارد ریال به صورت نقدی و کالایی به دانش‌آموزان کم‌بضاعت و نیازمند کمک کردند.

امانت- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی گفت: با اجرای جشن عاطفه‌ها، مردم این استان ۳۱۰ میلیارد ریال به صورت نقدی و کالایی به دانش‌آموزان کم‌بضاعت و نیازمند کمک کردند.

رضا مهرافروز  با بیان اینکه مردم آذربایجان‌غربی در صف اول کمک و نیکوکاری به نیازمندان هستند، افزود: میزان کمک مردم استان در جشن عاطفه های امسال ۷۰ میلیارد ریال نسبت به سال قبل رشد داشته است.

وی اضافه کرد: این کمک‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد ۲۴ درصدی برخوردار بوده که این افزایش تحقق پیش بینی های صورت گرفته را نشان می دهد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی توجه به هم‌دوستی و کمک به هم‌نوعان را از خصیصه مردم این استان دانست و ادامه داد: این نهاد حمایتی هر ساله با جمع آوری احسان و کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت کمک می‌کند تا ادامه دهنده مسیر علمی خود باشند.

مهرافروز اظهار کرد: مراکز دریافت کننده کمک مردم برای جشن عاطفه ها، تا پایان مهر ماه نیز فعال بوده و ادارات کمیته امداد نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها هستند.

به گفته مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، حدود ۲۷ هزار دانشجو و دانش آموز برای کمک رسانی از طریق جشن عاطفه‌ها در استان شناسایی شده است تا کمک‌های مردمی به دستان آنان برسد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/23 10:26 ق.ظ | دفعات بازدید: 3228 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot