ARAZKHABAR.IR

مسابقات والیبال قهرمانی فرهنگیان کشور در ارومیه برگزار می‌شود


مسابقات والیبال قهرمانی فرهنگیان کشور در ارومیه برگزار می‌شود آراز خبر- مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی از برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی فرهنگیان کشور در ارومیه خبر داد و گفت: ۴۸۰ نفر از تیم‌های استان‌های مختلف در این مسابقات شرکت دارند.

آراز خبر- مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی از برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی فرهنگیان کشور در ارومیه خبر داد و گفت: ۴۸۰ نفر از تیم‌های استان‌های مختلف در این مسابقات شرکت دارند.

 علی مطهری ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: این مسابقات با حضور ۳۲ تیم در راستای نهادینه کردن فرهنگ ورزش در جامعه و بالاخص توسعه ورزش فرهنگیان برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اظهار کرد: معلم ورزشکار، معلم امیدآفرین و مدرسه بانشاط شعار این دوره از رقابت‌هاست که با عنوان یادواره شهید تربیت بدنی «ابراهیم هادی» برگزار می‌شود

وی ادامه داد: این رقابت‌ها می‌تواند زمینه‌ساز تبادل ارزش‌های ملی، فرهنگی و معنوی، توجه به فضائل اخلاقی تقویت روحیه و نشاط و عرصه بروز خلاقیت و توانمندی معلمان شود.

مطهری با بیان اینکه این مسابقات از ۱۷ تا ۲۱ تیر در سه سالن ورزشی برگزار می‌شود، اضافه کرد: سالن سه هزار نفری ارومیه و سالن‌های مجتمع ورزشی شهید رجایی آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

مطهری با اشاره به اعزام فرهنگیان استان به مسابقات مختلف در زیر بخش این دوره از رقابت‌ها افزود: تیم فوتسال زیر ۴۰ سال فرهنگیان به استان کرمان، تیم فوتسال بالای ۴۰ سال فرهنگیان به اصفهان، تیم بسکتبال چهار نفره فرهنگیان نیز به مشهد، تیم والیبال بانوان به شیراز، تیم‌های تنیس و بدمینتون بانوان نیز همزمان به تبریز اعزام می‌شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با اشاره به فعالیت‌های مهم ورزشی استان در سال تحصیلی جاری تاکید کرد: تجهیز ۱۴ سالن و تکمیل چهار سالن ورزشی در ارومیه، مهاباد و میاندوآب از جمله این اقدامات بوده است.

وی اضافه کرد: برای ۲۴ زمین کف پوش روباز و ۵۲ زمین چمن مصنوعی هم ایجاد شده که همراه با تجهیز ۲۸ کلاس تربیت بدنی و راه اندازی ۱۵ مدرسه حیات پویا بوده است.

مطهری گفت: احداث ۲ باب زمین تنیس خاکی برای اولین بار در آموزش و پرورش استان و اجرای مسابقات فرهنگیان با عنوان طرح شهید هادی در رشته‌های مختلف ورزشی و در سطوح مختلف مدرسه و منطقه و استان انجام شده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/04/15 06:40 ب.ظ | دفعات بازدید: 2800 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot