ARAZKHABAR.IR

نخستین پرواز حج تمتع ۱۸ خرداد از فرودگاه ارومیه انجام می‌شود


نخستین پرواز حج تمتع ۱۸ خرداد از فرودگاه ارومیه انجام می‌شود آراز خبر- مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌ غربی گفت: نخستین پرواز حج تمتع امسال روز ۱۸ خرداد از فرودگاه ارومیه انجام می‌شود.

محمد علی نائال قراملکی با بیان اینکه عملیات اعزام زائران خانه خدا تا ۲۱ خرداد ادامه خواهد داشت، گفت: در این عملیات، یک هزار و ۹۲۰ نفر زائر در قالب ۱۵ کاروان از استان به جده اعزام خواهند شد.

وی از آمادگی فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه برای خدمت رسانی به زائران خانه خدا خبرداد و تصریح کرد: تمامی ساز و کارهای لازم برای عملیات موفقیت آمیز حج در نظر گرفته شده است و فرودگاه ارومیه از لحاظ دستگاههای کمک ناوبری بروز است.

مدیرکل فرودگاههای استان افزود: زائران باید ۴ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند تا عملیات پذیرش بصورت روان انجام شود.

قراملکی با اشاره به اینکه بیشتر زائران خانه خدا سالخورده هستند و نخستین بار به فرودگاه می آیند لذا ارائه خدمات ویژه به آنان و رضایت تک تک زائران مد نظر است.

وی تاکید کرد: تمهیدات لازم برای حضور زائران و همچنین همراهان آنها اندیشیده شده و امیدواریم با این تمهیدات مشکلی در روزهای بدرقه حجاج در فرودگاه شهید باکری ارومیه نداشته باشیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/02/18 07:08 ق.ظ | دفعات بازدید: 2209 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot