ARAZKHABAR.IR

نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ارومیه تغییر یافت


نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ارومیه تغییر یافت آراز خبر-  سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه از تغییر نرخ‌ کرایه ناوگان حمل و نقل مسافر درون شهری اعم از تاکسی، اتوبوس، آژانس‌های تلفنی و مینی‌بوس‌ها از فردا شنبه ۲۵ فروردین ماه خبر داد.

فخرالدین معصوم‌زاده با اعلام این خبر افزود: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر که به تایید هیات تطبیق مصوبات فرمانداری شهرستان ارومیه نیز رسیده است، نرخ‌ کرایه ناوگان حمل و نقل مسافر درون شهری اعم از تاکسی، اتوبوس، آژانس‌های تلفنی و مینی‌بوس‌ها از روز شنبه ۲۵ فروردین ماه تغییر می‌یابد.

وی با اشاره به توزیع دفترچه نرخ‌های مصوب مسیرهای تاکسی در بین تاکسیرانان و شهروندان ارومیه، گفت: تعرفه جدید کرایه‌ها با بروزرسانی کارشناسان فنی و اجرایی به تصویب شورای اسلامی شهر ارومیه رسیده و در برخی میادین، ایستگاه‌های تاکسی و درب ورودی اتوبوس‌ها نصب شده و از شنبه ۲۵ فروردین ماه لازم اجراست.  

معصوم‌زاده با درخواست از شهروندان برای استفاده از کارت بلیط الکترونیکی ادامه داد: برابر مصوبه، پرداخت نقدی کرایه در اتوبوس‌ها ممنوع بوده و فقط براساس نرخ‌های جدید نصب شده بر روی درب ورودی اتوبوس‌ها و استفاده از کارت بلیت الکترونیکی است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شهرداری ارومیه، وی افزود: تعرفه‌های مذکور در سایت سازمان به آدرس www.fpt.urmia.ir  برای اطلاع‌رسانی عموم بارگزاری شده و شهروندان در صورت مشاهده عدم رعایت نرخ‌های مصوب، مراتب را از طریق تماس با سامانه ١٣٧ گزارش کنند تا در اسرع وقت رسیدگی لازم صورت گیرد.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/01/25 07:10 ق.ظ | دفعات بازدید: 2879 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot