ARAZKHABAR.IR

هدف دولت خنثی‌سازی تحریم‌ها به دستان جوانان است


هدف دولت خنثی‌سازی تحریم‌ها به دستان جوانان است

حجت‌الاسلام عسگر امامی گفت: مهم‌ترین هدف دولت سیزدهم برطرف کردن مشکلات موجود بدون اتکا به غرب و خنثی‌سازی تحریم‌ها به دستان توانمند جوانان این مرزوبوم است.


گروه خبر:به گزارش آراز خبر،حجت‌الاسلام عسگر امامی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه میاندوآب در مراسم گرامیداشت سومین سالروز شهادت سردار سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب اظهار کرد: دولت رئیسی برای سروسامان دادن به وضعیت اقتصادی و معیشت مردم از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کند و مهم‌ترین هدف این دولت برطرف کردن مشکلات موجود بدون اتکا به غرب و خنثی‌سازی تحریم‌ها با دستان توانمند جوانان این مرزوبوم است. برای تحقق شعار سال، جوانان و دانشگاهیان به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه‌های کشور باید در سنگر علم و دانش مدافعان خوبی برای ولایت و نظام در جنگ ترکیبی دشمن باشند.

وی از سردار دل‌ها به‌عنوان سمبل مقاومت و عزت در قلب جهان اسلام یاد کرد و افزود: شهدا با انتخاب راه درست به سرمنزل مقصود و حقیقت دست یافتند. شهادت مقامی است که فقط انسان‌های شایسته و خداشناس می‌توانند به آن مقام و منزلت برسند و شهادت در پیشگاه خداوند آنقدر عظمت دارد که امام علی (ع) در لحظه شهادت فرمودند:«قسم به خدای کعبه من رستگار شدم» شهادت تنها راه رستگاری است که فقط نصیب بندگان صالح خدا می‌شود.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه میاندوآب عنوان کرد: شهادت سردار سلیمانی اتفاق بزرگ الهی بعد از حادثه کربلا در سرزمین نینوا بوده که درخت تنومند اسلام را بیش‌ازپیش تنومند ساخت و بعد از شهادت وی تشییع پیکر مطهر ایشان بزرگ‌ترین تشییع در طول تاریخ است که عظمت و ابهت مردان بزرگ خدایی را به جهانیان نشان داد.

امامی ادامه داد: یکی از مشخصه‌های بارز ملت بزرگ ایران اسلامی غیرت و شجاعت است که سردار سلیمانی و هزاران شهید والامقام این شجاعت و غیرت را در عرصه جهانی به تبلور و نمادی بی‌بدیل تبدیل کردند. سردار سلیمانی نه‌ فقط نماد اهل تشیع بود؛ بلکه نماد و الگویی شایسته برای همه مسلمانان و سایر ادیان در جهان شد. وی مرد شهادت، سیاست و فرهنگ بوده که فرهنگ و سیاست را با شهادت در راه دین و اسلام عجین کرد.

وی مطرح کرد: دشمن در همه حال به دنبال براندازی نظام بوده و با برنامه‌ریزی و پشتیبانی از اغتشاشات اخیر به دنبال تجزیه‌طلبی بین اقوام سلحشور ایران اسلامی است که به حول قوه الهی و هوشیاری مردم فهیم ایران اسلامی این توطئه شوم دشمنان نیز نقش بر آب شد. مهم‌ترین هدف دشمن از این برنامه‌ها ضربه زدن به اصل ولایت و انقلاب حضرت مهدی موعود (عج) بوده و امروز ایران اسلامی بزرگ‌ترین میدان برای تمرین و آماده‌سازی زمینه برای ظهور آن امام غایب است.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/10/19 11:31 ب.ظ | دفعات بازدید: 3238 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot