ARAZKHABAR.IR

کاهش نزاع در آذربایجان غربی


کاهش نزاع در آذربایجان غربی مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان غربی گفت: طی ۶ماهه سال جاری آمار نزاع در استان کاهش یافته است.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،موسی ادیب فر افزود: در ۶ماهه نخست سال جاری میزان پرونده تشکیل شده در خصوص نزاع ۱۵ هزار و ۸۴۲مورد بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته خود که ۱۶هزار و ۳۵۵مورد بوده کاهش را نشان می دهد.

وی تصریح کرد: مجموع پرونده های تشکیل شده در خصوص تصادفات جرحی در ۶ماهه سال جاری ۷۰۹۹ پرونده بوده که ۴۹۸۴ مورد مرد و ۲۱۱۵مورد زن هستند.

ادیب فر در خصوص جواز صادر شده برای فوتی ناشی از تصادفات رانندگی درون شهری و برون شهری نیز خاطرنشان کرد: در ۶ماهه نخست سال جاری مجموع جواز صادر شده برای آقایان ۲۶۷و برای زنان ۸۸مورد بوده است.

مدیر کل پزشکی قانونی آذربایجان غربی با تأکید به اینکه در سال گذشته ۱۳مورد فوت ناشی از برق گرفتگی در استان ثبت شد، اظهار کرد: فوت ناشی از برق گرفتگی در ۶ماهه نخست سال جاری ۱۴مورد ثبت شد که ۱۳مورد مرد بودند.

وی یاد آور شد: همچنین در این مدت ۹مورد فوت ناشی از مسمومیت با گاز مونوکسید در استان ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل خود که ۳مورد بود افزایش را نشان می دهد.

ادیب فر در خصوص فوتی‌های ناشی از حوادث کار نیز افزود: در این مدت ۶ماهه ۳۲مورد فوتی ناشی از حوادث کار در استان داشتیم که ۳۱مورد مرد و یک مورد زن بودند.

وی ادامه داد: در ۶ماهه نخست سال جاری تعداد پرونده های تشکیل شده برای سقط جنین نیز ۱۶۴مورد بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/07/27 04:24 ب.ظ | دفعات بازدید: 2364 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot