ARAZKHABAR.IR

کشف ۳۸۰۰ قبضه سلاح در مرزهای آذربایجان غربی


کشف ۳۸۰۰ قبضه سلاح در مرزهای آذربایجان غربی آراز خبر- فرمانده مرزبانی فراجا با اشاره به تلاش دشمن برای ناامن‌سازی ایران گفت: اخیرا ۳۸۰۰ قبضه سلاح در مرزهای آذربایجان غربی کشف شده است.

آراز خبر- فرمانده مرزبانی فراجا با اشاره به تلاش دشمن برای ناامن‌سازی ایران گفت: اخیرا ۳۸۰۰ قبضه سلاح در مرزهای آذربایجان غربی کشف شده است.

به گزارش آراز خبر، سردار سرتیپ احمدعلی گودرزی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: تمام تلاش دشمنان بر ایجاد ناامنی مرزی و دور کردن مردم از مسیر ایمانی و انقلابی است.

وی افزود: نیروهای مسلح ما اجازه هرگونه توطئه را از دشمن گرفته‌اند و در مسیر حفظ امنیت با تمام توان پای کار هستند.

فرمانده مرزبانی فراجا رمز پیروزی ایران اسلامی را مردم عزیز، متدین و ولایتمدار، رهبر فرزانه و فرمانده مقتدر کل قوا و ایدئولوژی اسلام ناب محمدی عنوان کرد و گفت: ایران اسلامی با این سه عامل، دشمنان خود را در عرصه‌های مختلف زمین گیر کرده است.

سردار گودرزی، امنیت ایران اسلامی را در دنیای امروز مثال زدنی دانست و اظهار کرد: نیروهای مسلح کشورمان با لطف و عنایت الهی پشتیبانی مردم ولایتمدار، تهدید را از کشور دور کرده‌اند.

وی یادآور شد: امروز امنیت در این استان و کشور موج می‌زند و امنیت آذربایجان غربی که با تلاش نیروهای مسلح به دست آمده، زمینه ساز امنیت کشور است.

سردار گودرزی تاکید کرد: در حال حاضر با فعالیت‌های گسترده‌ای که در این استان انجام می‌گیرد، زمینه ارتقای شاخص‌های سرمایه گذاری فراهم و امور اقتصادی در مرز نیز تسهیل شده است.

در این آئین سردار محمد احمدی به عنوان فرمانده جدید مرزبانی آذربایجان غربی منصوب و معارفه شد؛ پیش از این مسئولیت مرزبانی استان بر عهده سردار حسین‌خانی بود که به معاونت امنیتی، انتظامی استانداری آذربایجان غربی منصوب شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/21 05:57 ب.ظ | دفعات بازدید: 3295 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot