ARAZKHABAR.IR

کمبود آرد و نان در استان نداریم


کمبود آرد و نان در استان نداریم معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی آذربایجان‌غربی گفت: هیچ کمبودی در تامین آرد در استان وجود ندارد.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،نادر رحیمی در جلسه هماهنگی استقرار بازرسان مقیم نانوایی‌های شهرستان ارومیه اظهار کرد: نه تنها هیچ مشکلی در تامین آرد واحدهای نانوایی در استان وجود ندارد بلکه سهمیه های تخصیصی نیز بیش از گذشته است.

وی ادامه داد: به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی در واحدهای نانوایی شهرستان ارومیه، بازرسان مقیم در این واحدها مستقر می‌شوند.

رحیمی با اشاره به اعطای حکم ۴۸ نفر از بازرسان مقیم نانوایی، افزود: اختلاف قیمت بین آرد یارانه‌ای و آرد آزاد باعث وقوع تخلف در برخی از واحدهای نانوایی می‌شود که جهت برخود جدی تر با این موضوع ناظرین مقیم در واحدهای نانوایی شهرستان ارومیه مستقر می‌شوند.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی آذربایجان غربی گفت: پس از اعلام رسمی و همزمان با سراسر کشور، استفاده از کارت‌های هوشمند نان در واحدهای نانوایی الزامی شده و اگر واحدی از این سیستم هوشمند استفاده نکند این اقدام موجب جریمه و کاهش سهمیه آن خواهد شد.

وی با اشاره به یارانه و هزینه قابل توجه دولت در بخش آرد یادآور شد: از شهروندان انتظار داریم در نظارت و بازرسی از نانوایی‌ها همکاری لازم را داشته باشند و در صورت مشاهده هر گونه موارد تخلف مراتب را از طریق شماره تلفن  ۱۲۴و ۱۳۵ اطلاع دهند.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/07/10 06:52 ق.ظ | دفعات بازدید: 2036 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot