ARAZKHABAR.IR

یک هزار و ۳۷۰ دستگاه خودرو متخلف در آذربایجان‌غربی توقیف شد


یک هزار و ۳۷۰ دستگاه خودرو متخلف در آذربایجان‌غربی توقیف شد آراز خبر-فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان گفت: در این راستا یک‌هزار و ۳۷۰ دستگاه خودرو متخلف طی سه روز به علت‌های مختلف از جمله دارابودن پلاک مخدوش توقیف شده است.

به گزارش آراز خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رحیم جهانبخش روز سه شنبه در این خصوص اظهار کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با مشارکت یگان های انتظامی و با هماهنگی مرجع قضایی در محل‌های پر تردد، جاده‌های مواصلاتی و میادین شهر با هدف افزایش نظم و امنیت و آسایش و آرامش مردم با محوریت جمع آوری معتادان متجاهر، توقیف خودروهای متخلف اجرایی شده است.

وی اضافه کرد: در این طرح برخورد قانونی با یک هزار و ۳۷۰ دستگاه خودرو متخلف شامل خودروهای شوتی، پلاک مخدوش و دارای آلودگی صوتی و ۱۹۰ دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک و همچنین آنهایی که در حال اجرای حرکات پر خطر و نمایشی بودند، انجام شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی ادامه داد: در بازه زمانی اجرای طرح، پلیس موفق به شناسایی و دستگیری ۷۳ نفر مال‌خر، کشف ۵۶۰ کیلوگرم مواد مخدر، جمع آوری ۱۷۰ نفر معتاد متجاهر شد.

سردار جهانبخش اظهار کرد: در این مدت ۶۱ قبضه سلاح شکاری کشف و ۵۲ نفر از اراذل و اوباش در سطح استان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرحهای مختلف انتظامی، از شهروندان خواست که در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرایم و ناهنجاری اجتماعی، از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/09 11:52 ق.ظ | دفعات بازدید: 3054 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot