ARAZKHABAR.IR

۱۰ تن مرغ خارج از شبکه توزیع در شوط کشف شد


 ۱۰ تن مرغ خارج از شبکه توزیع در شوط کشف شد آراز خبر- فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی، از کشف بیش از ۱۰ تن مرغ کشتار روز به صورت خارج از شبکه توزیع در شهرستان شوط خبر داد.
  •  

سردار رحیم جهانبخش در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: کلانتری 12 انتظامی شهرستان شوط، در پی کسب خبری مبنی بر ورود محموله های غیرقانونی مرغ در محورماکو ـ شوط توسط چندین دستگاه خودرو، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خودشان قرار دادند.

وی افزود: در نهایت 3 دستگاه وانت نیسان و یک دستگاه کامیونت همگی توقیف و در بازرسی از آنها، مقدار 10تن و 385 کیلوگرم مرغ کشتار روز به صورت فاقد مجوز توزیع کشف شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی، تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان مربوطه،  ارزش تقریبی محموله کشف شده  7 میلیارد و 200 میلیون ریال  برآورد شده است.

وی ادامه داد: دراین زمینه 3 دستگاه وانت نیسان و 1 دستگاه کامیونت توقیف و 4 نفر متهم دستگیر که برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

جهانبخش در پایان با اشاره به این که قاچاق کالا پدیده‌ای است که از جهات گوناگون حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می‌کند، خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است تا با قاچاقچیان و اخلالگران نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/26 11:34 ق.ظ | دفعات بازدید: 2122 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot