ARAZKHABAR.IR

۱۵ کیلومتر از گردنه مایین‌بلاغ تکاب برف‌روبی و نمک‌پاشی شد


۱۵ کیلومتر از گردنه مایین‌بلاغ تکاب برف‌روبی و نمک‌پاشی شد آراز خبر- رییس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای تکاب گفت: ماموران راهداری این شهرستان ۱۵ کیلومتر از گردنه «مایین‌بلاغ» در مسیر تکاب - شاهین دژ را برف‌روبی و نمک‌پاشی کردند.

صابر برهانی اظهار کرد: بامداد امروز بارش برف در گردنه «مایین بلاغ» این شهرستان گزارش شد و ماموران راهداری برای تردد آسان خودروها این مسیر را نمک پاشی کردند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون تردد در این محور در جریان است، اضافه کرد: رانندگان در صورت امکان از تردد شبانه در این گردنه خودداری کنند و در صورت لزوم به تردد در این مسیر حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

رییس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای تکاب ادامه داد: با توجه به بارش برف در این گردنه، رانندگان عملکرد مناسب سیستم روشنایی، بخاری و سیستم ترمز خودرو خود را بررسی و سپس اقدام به حرکت کنند.

برهانی افزود: اکیپ‌های برف‌روبی اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تکاب در جاده‌های منتهی به این شهرستان حضور فعال دارند اما مسافران و رانندگان برای سفری امن و بدون خطر باید توصیه‌ها و هشدارهای راهداری را جدی بگیرند و با راهداران همکاری کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/30 08:30 ق.ظ | دفعات بازدید: 1527 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot