ARAZKHABAR.IR

۲۲ بهمن امسال برگ زرین دیگر در کتاب افتخارات ایران شد


۲۲ بهمن امسال برگ زرین دیگر در کتاب افتخارات ایران شد آراز خبر- نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌غربی در پیامی مشترک از حضور پرشور آحاد مردم استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن قدردانی کرده و این روز را برگ زرین دیگری در کتاب افتخارات ایران اسلامی دانستند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی و محمدصادق معتمدیان در پیامی که روز یکشنبه صادر کرده اند، آورده اند: حضور گسترده مردم سلحشور و قهرمان آذربایجان غربی در آیین ملی راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ برگ زرین دیگری در کتاب افتخارات این خطه از سرزمین اسلامی مان شد؛ مردم با گام های استوار و پرچم های به اهتزاز درآمده بار دیگر غیرت ایمانی و ملی خود را برای شادی دوستان و کوری چشم دشمنان این مرز و بوم به نمایش گذاشتند.

در ادامه این پیام آمده است: در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مردم با بصیرت استان همگام با تمام ایرانیان غیور در رویارویی با نفاق و دورویی مدعیان دروغگوی مردم داری قیام کردند و صحنه ای بی بدیل از شکوه حضورشان را به تصویر کشیده و قاعدین پر ادعا را به چالش کشیدند؛ آن هایی که با ادعای حمایت از مردم غیور ایران در آتش جنگ و تهدید و تحریم این ملت می دمند، بار دیگر سیلی محکمی از مردم انقلابی ایران اسلامی خوردند.

در این پیام همچنین خطاب به مردم آذربایجان غربی تاکید شده است: شما مردم با بصیرت، همیشه در بزنگاه ها مجاهدانه حضور داشته و دارید و راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کرد که در میدان انقلاب اسلامی وارثان اصیل این انقلاب همیشه در پای آرمان ها ثابت قدم و استوار هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از یکایک مردم غیور و سلحشور استان به پاس خلق حماسه ای ماندگار و دشمن شکن در ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ که نمونه ای از نمایش جهاد و استقامت بود، تاکید کردند که آماده خلق حماسه ای دیگر در انتخابات ۱۱ اسفندماه پای صندوق های رای هستیم.

امروز همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم جای جای آذربایجان غربی با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، صحنه هایی بی نظیر را خلق کردند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/11/24 06:01 ب.ظ | دفعات بازدید: 2489 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot