ARAZKHABAR.IR

۲۸۳ راس دام قاچاق در آذربایجان غربی کشف شد


۲۸۳ راس دام قاچاق در آذربایجان غربی کشف شد آراز خبر- فرمانده مرزبانی آذربایجان‌غربی گفت: ۲۸۳ رأس دام قاچاق به ارزش بیش از ۱۲ میلیارد ریال توسط مرزبانان هنگ مرزی ارومیه کشف شد.

آراز خبر- فرمانده مرزبانی آذربایجان‌غربی گفت: ۲۸۳ رأس دام قاچاق به ارزش بیش از ۱۲ میلیارد ریال توسط مرزبانان هنگ مرزی ارومیه کشف شد.

 سردار محمد احمدی در این زمینه افزود: مرزبانان هنگ مرزی ارومیه با اشراف اطلاعاتی مبنی بر اینکه تعدادی افراد سودجو و قاچاقچی قصد خارج کردن احشام از مرز به خاک کشور همسایه را دارند، پیگیری سریع موضوع در دستور کار اطلاعاتی خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: مرزبانان بلافاصله به محل موردنظر اعزام و در اجرای طرح انسداد نوار مرز با اجرای گشت و کمین‌های هدفمند و مؤثر با تعدادی قاچاقچی برخورد کرده و توانستند در عملیاتی آنان را زمین‌گیر و ۲۸۳ رأس دام از نوع گوسفند را به ارزش بیش از ۱۲ میلیارد ریال مهار و کشف کنند.

فرمانده مرزبانی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه قاچاقچیان با استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه از محل متواری شدند، گفت: مبارزه بی امان با ورود و خروج قاچاق و دیگر اقلام غیرمجاز به عنوان یکی از اولویت‌ها، برنامه‌ها و اهداف در دستور کار مرزبانان قرار گرفته و با اشراف اطلاعاتی بر نقاط مرزی عرصه را بر قاچاقچیان و مجرمان تنگ و این روند تا پاک‌سازی مرز از لوث افراد سودجو ادامه خواهد داشت.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/22 10:09 ق.ظ | دفعات بازدید: 2887 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot