ARAZKHABAR.IR

۳۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان سلماس


 ۳۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان سلماس

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،نماینده سلماس در مجلس شورای اسلامی از تکمیل ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری ،آُسفالت ریزی ۸۲ کیلومتر از جاده های روستایی و شهری و گاز رسانی تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار سلماس در سال آینده خبرداد.


نماینده سلماس در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به مصوبات سفر ریاست جمهور و استاندار آذربایجان غربی به سلماس گفت: در جریان سفر رییس جمهور به استان ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی این شهرستان جذب شد ه و با جذب این اعتبار طرح بیمارستان جدید سلماس با جدیت هرچه تمام پیگیری می شود بطوریکه امروز از پیشرفت ۴۱ درصدی برخوردار است .

رضازاده در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت طرح های نیمه تمام سلماس گفت:طرح ندامتگاه سلماس بزودی به اتمام میرسد و همچنین با جذب اعتبار ویژه در جریان سفر ریاست جمهوری طرح ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری سلماس که نواقصی دارد،سال آینده بطور کامل تکمیل خواهد شد.

او همچنین گفت:سال ۱۴۰۲ سال انقلابی برای آسفالت جاده های روستایی خواهد بود.

رضازاده گفت:با جذب اعتبارات ویژه و همچنین جذب قیر رایگان سال آینده شاهد آسفالت ریزی حدود ۸۲ کیلومتر از جاده های روستایی و شهری خواهیم بود .

نماینده سلماس همچنین گفت : در سال آینده تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار سلماس از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

او افزود:در حوزه آب شاهد پیگیری دو طرح مهم هستیم که طرح آب بند دیر علی با ۴۳ درصد پیشرفت در جریان است و تکمیل دریچه های هیدرومکانیکال سد دریک نیز در حال پیگیری است که با تکمیل این دو طرح شاهد رفع بسیاری از مشکلات حوزه آب خواهیم بود .

نماینده سلماس در مجلس در پایان به گزارشی در سفر به ترکیه پرداخت و گفت:به همراه ریاست مجلس سفر پر باری به کشور ترکیه داشتیم که در حضور رییس مجلس ترکیه مطالبه گشایش مرز سلماس مطرح شد و رئیس مجلس ترکیه اعلام کرد بطور کتبی موافقت خود را به اطلاع مسئولان بلند رتبه خواهیم رساند و تا تحقق نهایی بازگشایی این مرز پیگیر آن خواهم بود.

غنی زاده فرماندار و حجت الاسلام طباطبایی نیز در این جلسه بر رفع مشکلات بیکاری جوانان و همچنین جذب سرمایه گذار برای اشتغال جوانان تاکید کردند.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/10/27 03:46 ب.ظ | دفعات بازدید: 346 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot