ARAZKHABAR.IR

۳۵۹ پروژه در ارومیه افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود


۳۵۹ پروژه در ارومیه افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود آراز خبر- فرماندار ارومیه گفت: در طول هفته دولت ۳۵۹ پروژه عمرانی، تولیدی و صنعتی در سطح این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

همرمان با نخستین روز از هفته دولت، جلسه شورای اداری شهرستان ارومیه با حضور نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه، فرماندار، نمایندگان مجلس و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان ارومیه برگزار شد.

در این جلسه، حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در سخنانی ضمن تبریک هفته دولت، اظهار داشت: امید است دولت انقلابی با حرکت جهادی و مردمی خود عمده مشکلات مردم را حل کند تا هم کارنامه نیک از خود بر جای گذارد و هم آثارش در زندگی مردم ملموس باشد.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه، با تأکید بر اینکه مدیران باید مورد قبول مردم باشند، تصریح کرد: مسئولان و مدیران باید تقوا را پیشه کار خود قرار داده و با خدمت خالصانه و صادقانه و به دور از هرگونه خودنمایی نسبت به انجام وظایف دینی و قانونی خود عمل کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه امسال شاهد برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهیم بود، گفت: امسال نیز مانند سال‌های گذشته با تلاش مسئولین و با پشتیبانی‌های همیشگی مردم همیشه در صحنه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شاهد انتخاباتی سالم، گسترده و با شکوه خواهیم بود.

در ادامه جلسه، فرماندار و رییس شورای اداری شهرستان ارومیه با اشاره به اقدامات  دولت در طول هفته دولت در این شهرستان، بیان داشت: 333 پروژه عمرانی و تولیدی، صنعتی با اعتبار 2 هزار و 800 میلیارد تومان در هفته دولت امسال افتتاح و 26 مورد کلنگ‌زنی عمرانی و صنعتی در این هفته انجام می‌شود.

غلامحسین عماری، مجموع اعتبار پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی را 3 هزار و 365 میلیارد تومان اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با روحیه خستگی ناپذیر، فعالیت شبانه روزی و کار جهادی نسبت به انجام وظایف محوله خود عمل کنند، گفت: وجود نمایندگان ساعی و مدیران اجرایی پرتلاش ظرفیت خوبی است که می‌توان بدین وسیله اقدامات مناسبی در جهت رفع مشکلات موجود در زمینه‌های مختلف انجام داد.

فرماندار ارومیه، با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دشمن همواره به دنبال سیاست‌های بحران‌ساز و ناامید کردن مردم است، خاطرنشان کرد: این وظیفه ما است که با پشتکار و همدلی نقشه‌های شوم دشمنان کشور و انقلاب را خنثی کنیم و نگذاریم دشمن در تحقق اهداف پلید خود موفق شوند.

وی در بخشی از سخنان خود از نیروهای نظامی و انتظامی در ایجاد و حفظ امنیت اجتماعی تقدیر کرد و بیان داشت: اینکه امروزه شهرستان ارومیه شاهد برگزاری رویدادهای مختلف ملی و بین‌المللی است، نشان از وجود امنیت بالایی است که دستگاه‌های مربوطه در ایجاد آن نقش بسزایی داشتند.

عماری، با اعلام اینکه تمامی تلاش‌های دولت در راستای خدمت‌رسانی به مردم است و در این زمینه اتفاقات خوبی نیز صورت گرفته، اذعان داشت: مسئولان باید نسبت به مشکلات مردم گوش شنوا داشته و همواره در حال رفع و رسیدگی به مطالبات عمومی باشند تا زمینه برای امیدواری مردم ایجاد شود.

وی همچنین با اشاره به پیش‌رو بودن اربعین حسینی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواست تا با اقدامات لازم، بتوان خدماتی در خور و شایسته برای زائران ایرانی و خارجی و همچنین معرفی هرچه بهتر شهرستان به میهمانان داخلی و خارجی انجام داد.

در ادامه این جلسه، تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی به ارائه گزارش و برنامه‌های خود در طول هفته دولت پرداختند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/02 09:05 ب.ظ | دفعات بازدید: 3371 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot