ARAZKHABAR.IR

۵۰۰جایگاه تبلیغاتی برای کاندیداها در ارومیه تعبیه شد


۵۰۰جایگاه تبلیغاتی برای کاندیداها در ارومیه تعبیه شد آرا ز خبر-فرماندار ارومیه با اشاره به تعبیه جایگاه های ویژه برای تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: ۵۰۰ جایگاه در این خصوص در ارومیه تعبیه شده است.

غلامحسین عماری صبح دوشنبه در جلسه کمیته های انتخاباتی شهرستان ارومیه افزود: داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در زمان اعلام شده از این جایگاه ها برای تبلیغ خود استفاده کنند.

وی اضافه کرد: تبلیغات درست و قانونمند کاندیداها در هر ۲ انتخابات باید به صورت کامل رصد شده و شیوه نامه ها و دستورالعمل ها در این باره باید رعایت شود.

فرماندار ارومیه ادامه داد: صیانت از حریم و حقوق افراد و ضرر نزدن به محیط های شهری و ابنیه و تاسیسات به ویژه به لحاظ بصری باید در دستور کار اعضای کمیته تبلیغات بوده و موارد لازم را نیز کاندیداها و طرفداران آنان در این خصوص رعایت کنند.

عماری اظهار کرد: مشارکت حداکثری از مواردی است که باید اعضای کمیته ها در این خصوص توجه ویژه ای داشته باشند و همه اقدامات باید بر این امر استوار باشد.

تبلیغات کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در آذربایجان غربی و شهر ارومیه از اواخر هفته گذشته آغاز شده و پنجشنبه این هفته نیز تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری، روز ۱۱ اسفند امسال همزمان با سراسر کشور در آذربایجان غربی برگزار خواهد شد.

در این انتخابات چهار داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان برای سه کرسی این مجلس و ۳۷۵ داوطلب نیز برای کسب ۱۲ کرسی مجلس شورای اسلامی رقابت خواهند کرد.

از این تعداد، ۱۴۲ داوطلب مربوط به شهرستان ارومیه است که سه کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/11/30 09:27 ق.ظ | دفعات بازدید: 2750 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot