ARAZKHABAR.IR

۵۸داوطلب انتخابات مجلس ثبت‌نام خود رادر آذربایجان‌غربی قطعی کردند


۵۸داوطلب انتخابات مجلس ثبت‌نام خود رادر آذربایجان‌غربی قطعی کردند آراز خبر-رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی با اشاره به آغاز ثبت‌نام نهایی از داوطلبان انتخابات آتی مجلس گفت:طی ۲ روز نخست، ۵۸ داوطلب ثبت نام خود را قطعی کرده اند.

 رضا ابراهیمی با اشاره به آغاز ثبت‌نام نهایی از داوطلبان انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در استان گفت: از این تعداد، ۵۴ نفر مرد و چهار نفر نیز زن هستند.

وی اضافه کرد: روند ثبت نام نهایی و قطعی داوطلبان حضور در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از پنجشنبه ۲۷ مهرماه جاری آغاز شده و در ۲ روز نخست شاهد حضور مناسب داوطلبان برای قطعی کردن ثبت نام بودیم.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی ادامه داد: آخرین روز ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی، چهارشنبه هفته جاری، سوم آبان ماه است و داوطلبان توجه داشته باشند که این تاریخ تمدید نخواهد شد.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه داوطلبان قطعی کردن ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند، اظهار کرد: ساعت ثبت نام در هر روز از هشت صبح تا ۶ بعدازظهر در نظر گرفته شده و داوطلبان می‌توانند در این ساعات با مراجعه به سامانه مربوطه نام نویسی داشته باشند.

آخرین مهلت ثبت نام قطعی در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، چهارشنبه سوم آبان است؛ این مدت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

داوطلبان باید گواهی پنج سال سابقه فعالیت اجرایی، آموزشی، پژوهشی یا قضائی که از دستگاه‌ها دریافت کرده‌اند را بارگذاری کرده و عدم بارگذاری این گواهی‌ها، به منظور انصراف یا عدم تکمیل فرم است.

داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی به‌مدت یک هفته از طریق پنجره واحد انتخابات وزارت کشور به نشانی keshvar.moi.ir به‌صورت برخط نسبت به تکمیل کاربرگ ثبت‌نام و بارگذاری مدارک و گواهی‌های مورد نیاز اقدام کنند.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری روز جمعه ۱۱ اسفندماه برگزار می‌شود.

پیش از این و در مرحله پیش‌ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، حدود ۴۹ هزار نفر در کشور و یک هزار و ۳۹۷ نفر در آذربایجان غربی ثبت نام کردند.

آذربایجان غربی ۱۲ کرسی در مجلس دوازدهم خواهد داشت.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/29 07:05 ق.ظ | دفعات بازدید: 2979 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot