ARAZKHABAR.IR

۹ دی ماه نماد بصیرت و دشمن شناسی ملت بزرگ ایران است


۹ دی ماه نماد بصیرت و دشمن شناسی ملت بزرگ ایران است آراز خبر- استاندار کردستان در تجمع حماسه ۹ دی در ارومیه گفت: ۹ دی ماه نماد بصیرت، موقع شناسی، بیداری و دشمن شناسی ملت بزرگ ایران است.

اسماعیل زراعی کوشا پیش از ظهر شنبه در مراسم حماسه ۹ دی که در مصلی امام خمینی (ره) ارومیه برگزار شد، افزود: فتنه ۸۸ محصول یک اختلاف سیاسی و انتخاباتی نبود یک عقبه داشت و مسجل شد که یک طراحی پیچیده شکل گرفته بود تا جامعه را دچار یک بحران کند.

استاندار آذربایجان غربی عنوان کرد: در طول این چند سال فتنه‌های مختلفی را پشت سر گذاشتیم فتنه ۸۸، یک نمونه تکامل یافته طراحی و اجرای توطئه فتنه انگیزی بود که در کشور پیاده سازی شد.

۹ دی ماه نماد بصیرت و دشمن شناسی ملت بزرگ ایران است

زارعی کوشا در ادامه با اشاره به اقتدار ملت بزرگ ایران افزود: نظام استکباری با تمام توان و طراحی و قدرت ۴۵ سال در مقابل این حرکت ایستاده این امر نشان دهنده حقانیت مسیر اسلام است.

استاندار کردستان یادآور شد: تاکید کرد: بهانه بسیاری از تحریم‌ها و مسائل اقتصادی و مشکلات بین المللی همان فتنه ۸۸ بود.

زارعی کوشا گفت: موشکافی و تبیین عقبه فتنه و همچنین کار بزرگی که مردم و رهبری در میانه این فتنه سنگین انجام دادند، ضروری است.

وی با اشاره به اینکه دیماه از ماه‌های سرنوشت ساز در انقلاب اسلامی است گفت: ۹ دی قدرت مردمی نظام و بصیرت مردم انقلابی در میانه یک فتنه پیچیده که از ماه‌ها قبل طراحی و برنامه ریزی شده بود، را نشان داد که با هوشیاری به میدان آمدند و طومار فتنه را در هم پیچیدند.

زارعی کوشا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالگرد شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم شخصیتی است که از هر زاویه نگاه کنیم نماد و شاگرد پرورش یافته در مکاتب امام حسین (ع)، رهبری و امام راحل است.

۹ دی ماه نماد بصیرت و دشمن شناسی ملت بزرگ ایران است

وی افزود: حاج قاسم نماد تکلیف مداری، وحدت همه مستضعفان و کسانی که مورد ظلم واقع شدند محسوب می‌شود و فراتر از مرزهای جغرافیایی و جهان اسلام محبوب همه آزادی خواهان و مستضعفان جهان است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی هم در این آئین گفت: روز نهم دی، یوم الله است چراکه قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

حجت الاسلام ناصر آقایی افزود: در روز نهم دی ماه ملت بصیر ایران به صحنه آمده و قدرت ملی جمهوری اسلامی ایران را نشان دادند و فریاد مقابله با توطئه دشمنان و ایادی آنان را سر دادند.

در این تجمعات گسترده که با حضور قشرهای مختلف مردم برگزار شد حاضران بار دیگر با ولایت فقیه بیعت کردند و با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، و «مرگ بر اسرائیل» شکوه و اقتدار ایران اسلامی را در مقابل مستکبران به نمایش گذاشتند.

روز نهم دی ماه به عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/10/09 12:59 ب.ظ | دفعات بازدید: 2373 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot