ARAZKHABAR.IR

تمامی محورهای ارتباطی ارومیه باز است


تمامی محورهای ارتباطی ارومیه باز است بارش باران و برف از بامداد امروزشنبه در ارومیه آغاز و موجب خوشحالی مردم و کشاورزان این منطقه شده و با وجود بارش برف تردد در تمامی محورهای ارتباطی جریان دارد.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ارومیه، صادق حبیب زاده اظهار داشت: براساس اطلاعات دوربین های مرکز مدیریت راه ها و اعلام راهداران محورهای ارومیه-اشنویه،ارومیه-بند-راژان-زیوه ،ارومیه-هشتیان-سرو،ارومیه-قوشچی،ارومیه-انهر-موانا-چهارده شهید برفی گزارش شده است.

وی افزود: با تلاش راهداران تمامی محورهای اصلی و فرعی باز و تردد در آنها برقرار است.

این مقام مسئول ادامه داد: با بیان اینکه کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌ها با سامانه ۱۴۱، ارتباط برقرار کرده تا بتوانند سفرهای خود را مدیریت و برنامه ریزی کنند و سفری ایمن داشته باشند .

حبیب زاده یادآور شد: با توجه به شرایط جوی و پیش بینی سرمای شدید در سال جاری این اداره به عنوان یکی از دستگاه های ارائه دهنده خدمات عمومی، از آمادگی لازم برای پیشگیری از هرگونه خطرات احتمالی ناشی از حوادث غیرمترقبه برخوردار است.

هم اکنون اکیپ‌های راهداری فعال در محورهای اصلی و فرعی با اکیپ های گشتی و سایر راهداران حاضر در راهدارخانه ها و نیز با اکیپ مکانیکی رایگان و سیار در محورها به مسافران و رانندگان عبوری در مسیرهای ارتباطی خدمات ارائه می‌دهند.

وی درخصوص عملیات راهداری زمستانی سال ۱۳۹8 در بخش تجهیز راهدارخانه ها و ماشین آلات اظهار داشت: امسال67 دستگاه انواع خودروهای راهداری در 7 راهدارخانه ثابت و سیار حوزه استحفاظی شهرستان ارومیه در محورهای ارتباطی و گردنه‌های برف‌گیر مستقر بوده و مشغول عملیات راهداری هستند

 تاریخ: 1398/09/16 12:52 ب.ظ | دفعات بازدید: 4341 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot