ARAZKHABAR.IR

افتتاح ۱۸۴ پروژه برقی همزمان با دهه فجر در آذربایجان غربی


افتتاح ۱۸۴ پروژه برقی همزمان با دهه فجر در آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: ۱۸۴ پروژه با اعتبار ۱۰۵ میلیارد تومان به مناسبت ایام دهه فجر در استان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به گزارش آرازخبر، اکبر حسن بگلو ضمن تبریک آغاز دهه مبارک فجر و فرا رسیدن چهلمین و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار داشت: بهمن ماه بشارت دهنده ایام باشکوهی است که به اذعان متفکران سیاسی برجسته دنیا، نه تنها برای ایران بلکه سرفصلی برجسته در تاریخ سیاسی جهان و نقطه‌ ی عطفی در روند مبارزات یک ملت در ایجاد تحولات عظیم در عرصه های مختلف سیاسی،عقیدتی، اجتماعی و فرهنگی به شمار می آید.

 وی ادامه داد: بهمن ماه یادآور ایثار، ایستادگی و مبارزه ملتی است که با عزمی پولادین و تحت رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» جنبشی آغاز کردند که با برچیدن یکباره ی بساط استعمار به ثمر نشست تا الگویی شایسته برای سایر ملت ها برای بیداری و جهت دهی آنان به سوی رهایی از بند استثمار باشد.
وی از افتتاح بیش از ۳۰۰ پروژه در سطح استان طی سال جاری خبر داد و افزود: از این تعداد ۱۸۴ پروژه با اعتبار ۱۰۵ میلیارد تومان به مناسبت ایام دهه فجر افتتاح می شود  و ۱۲۹ پروژه با اعتبار ۲۹ میلیارد تومان در هفته دولت سالجاری به بهره برداری رسید.


برچسب ها: شرکت برق افتتاح

تاریخ: 1398/11/12 10:51 ق.ظ | دفعات بازدید: 651 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot