ARAZKHABAR.IR

آغاز فعالیت ۸۸ اکیپ راهداری همزمان با اجرای طرح زمستانی در آذربایجان غربی


آغاز فعالیت ۸۸ اکیپ راهداری همزمان با اجرای طرح زمستانی در آذربایجان غربی ‍ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از آغاز فعالیت ۸۸ اکیپ راهداری همزمان با اجرای طرح زمستانی در استان خبر داد.

به گزارش آرازخبر، ارسلان شکری با بیان اینکه طرح راهداری زمستانی از اواخر آذرماه امسال آغاز شده و تا پایان زمستان در استان این طرح اجرا می شود، اظهار داشت: امسال ۶۸ اکیپ راهداری و ۲۰ اکیپ گشت راهداری همزمان با اجرای طرح زمستانی در استان فعالیت خود را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه در این راستا این اکیپ های راهداری در ۶۸ باب راهدارخانه استان مستقر هستند، اظهار کرد: در این راستا ۹۰۰ نفر پرسنل راهدار و ۴۲۰ دستگاه انواع ماشین آلات و ۲۰ دستگاه برف روب مکانیزه بکارگیری شدند.

شکری خاطر نشان کرد: بیش از دو هزار کیسه نمک برای مواقع بحرانی و اضطراری در گردنه های برفگیر، و ۴۵ هزارتن نمک با ماسه در راهدارخانه های استان ذخیره سازی شده است.

وی نظارت و بازرسی بر تعداد ۲۱ مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی جهت استفاده کاربران جاده ها ، آماده کردن جیره غذایی برای اسکان و نجات مسافرین نیازمند کمک و اسکان موقت را از دیگر اقدامات این اداره کل برای اجرای طرح زمستانی راهداری عنوان کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ادر ادامه تصریح کرد: در حال حاضر ۴۰ دستگاه دوربین نظارتی به همراه شش دستگاه تابلوی VMS ، سامانه توزین در حرکت WIM به تعداد چهاردستگاه نیز گردنه ها و پایانه های مرزی و نقاط مهم توسط در سطح استان را رصد می کنند.تاریخ: 1398/09/26 09:19 ق.ظ | دفعات بازدید: 3860 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot