ARAZKHABAR.IR

آخرین آمار ثبت نام کنندگان انتخابات شورای شهر در آذربایجان غربی


آخرین آمار ثبت نام کنندگان انتخابات شورای شهر  در آذربایجان غربی رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی از ثبت نام یک هزار و ۹۵۴ نفر برای انتخابات شوراهای شهر در آذربایجان غربی خبرداد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربتایجان غربی در تشریح آخرین امار ثبت نام کنندگان انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان گفت : : بر اساس آخرین آمار دریافتی از فرمانداری های استان یک هزار و ۹۵۴ نفر برای انتخابات شوراهای شهر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۸۹.۵ درصد مرد و ۱۰.۵ درصد زن هستند.

علی مصطفوی اظهار داشت: از این تعداد ۶۲ درصد در فرمانداری، ۱۰ درصد از طریق اپلیکیشن موبایلی، ۱۱ درصد از طریق کامپیوتر و ۱۷ درصد نیز در دفاتر پیشخوان دولت اقدام به ثبت نام کرده‌اند.

وی بیان کرد: از مجموع ثبت نام کنندگان ۵۳ درصد دارای مدرک لیسانس، ۳۲.۵ درصد فوق لیسانس، ۳ درصد دکتری، ۲ درصد حوزوی، ۵ درصد فوق دیپلم، ۳ درصد دیپلم و ۱.۵ درصد نیز زیر دیپلم هستند.

 

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی  با اشاره به اینکه  از مجموع ثبت نام کنندگان ۱۶ درصد سابقه عضویت در شوراهای شهر را دارند افزود: ارومیه با ۳۶۱ نفر، خوی ۲۳۱، مهاباد ۱۹۷ و بوکان ۱۷۵ نفر چهار شهرستانی هستند که به ترتیب بیشترین ثبت نام کنندگان را به خود اختصاص داده اند.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/12/29 07:31 ب.ظ | دفعات بازدید: 240 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot