ARAZKHABAR.IR

از دغدغه‌های جدی افکار عمومی برخورد با تخلفات شهری است


 از دغدغه‌های جدی افکار عمومی برخورد با تخلفات شهری است استاندار آذربایجان غربی:شوراهای شهر باید بیش از پیش نسبت به پیشگیری از تخلفات و بعضاً فسادهای موجود در مجموعه شهری با توجه به وظیفه نظارتی که دارند پیشگام باشند

استاندار آذربایجان غربی یکی از دغدغه‌های جدی عمومی را برخورد با تخلفات شهری دانست و گفت: معتقدیم قاطبه شهری و مدیران این مجموعه از انسان‌هایی پرتلاش و قانونمند تشکیل شده و تخلفات رخ داده نیز نافی اهتمام مجموعه شورا و شهرداری برای توسعه این شهر نیست.

شهریاری تصریح کرد: شوراهای شهر باید بیش از پیش نسبت به پیشگیری از تخلفات و بعضاً فسادهای موجود در مجموعه شهری با توجه به وظیفه نظارتی که دارند پیشگام باشند و در قضایای اخیر نیز با توجه به اعتقاد و دیدگاهی که شهردار و شورای شهر نسبت به مقابله با فساد دارند باید طوری عمل می‌شد که برای مردم شفاف می‌شد که شهرداری و شورای شهر خود پیشگام مقابله با فساد است.

وی وحدت و همدلی را رمز شکوفایی ظرفیت‌های ویژه استان برشمرد و گفت: معتقدیم توسعه پایدار یک زنجیره است که باید همه ارکان تأثیر گذار در آن نسبت به دستیابی به آن احساس مسئولیت کنند.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه به شاخص‌های مثبت اقتصادی استان در احیای واحدهای راکد اقتصادی، رشد صادرات و سرمایه گذاری و بهبود محیط کسب و کار اشاره کرد و افزود: نادیده گرفتن این دستاوردها برای جذب سرمایه گذار مناسب نیست.

شهریاری گفت: برای مدیریت پسماند و توسعه شهری از پیشنهادات و طرح‌های شورای شهر که دغدغه عمومی دارند استقبال و حمایت می‌کنیم.

در این نشست شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر ارومیه در سخنانی مسائل و مشکلات شهری از جمله طرح تفصیلی، مدیریت پسماند، جذب سرمایه گذاری، بافت تاریخی، درآمدهای پایدار و حمل و نقل درون شهری را مطرح کردند.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/10/07 05:47 ب.ظ | دفعات بازدید: 292 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot