ARAZKHABAR.IR

تشدید نظارت بر بازار مرغ در آذربایجان غربی


تشدید نظارت بر بازار مرغ در آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی، گفت: یکی از راهکارهای مدیریت بازار مرغ علاوه بر ممنوعیت های خروجی، بازرسی و نظارت ها نیز باید موثر و کاربردی باشد.

 استاندار آذربایجان غربی در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به اینکه یکی از دلایل بی ثباتی در بازار، تحریک تقاضا به دلایل مختلف است، افزود: تحریک تقاضا با وجود تولید مرغ بیش از نیاز مصرف باید با نظارت و بازرسی ویژه کنترل شود.

محمدمهدی شهریاری اضافه کرد: هر جا کم کاری در بازرسی و نظارت رخ داده، شاهد بی ثباتی بازار و ایجاد مشکل برای مردم بودیم.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه روند صادرات سیب در استان نیز روند معمولی خود را طی می کند، بیان کرد: برای رفع تعلیق کارت های بازرگانی نیز از طریق مراجع مربوطه پیگیر هستیم.

شهریاری به خسارت‌های کرونا بر صنعت، کشاورزی و گردشگری اشاره کرد و ادامه داد: یکی از دغدغه های جدی استان نبود توانایی صنوف خُرد در پرداخت مالیات است که این امر برای تغییر شرایط به نفع کسبه از طریق مجلس در دست اقدام است.

در این جلسه علاوه بر ارائه گزارش رتبه برتر استان در بهبود فضای کسب و کار پاییز، مسائلی از جمله روند تشخیص مالیات عملکرد ۹۸ و ضرایب تعیین شده، مشکلات اتاق اصناف بویژه در بحث مالیات و تعیین قیمت کارشناسی مرغ و روند صادرات سیب درختی مورد بررسی قرار گرفت.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/12/17 07:57 ق.ظ | دفعات بازدید: 195 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot