ARAZKHABAR.IR

حساب بانکی مرزنشینان آذربایجان غربی شارژ شد


حساب بانکی مرزنشینان آذربایجان غربی شارژ شد عواید فروش سوخت به حساب مرزنشینان آذربایجان غربی واریز شد

به گزارش آراز خبر به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری افزود: هیئت وزیران، با هدف ارتقای توان اقتصادی ساکنان روستاهای مرزی شعاع ۲۰ کیلومتری مرز و تخصیص سهمی از درآمدهای حاصل از صادرات زمینی فرآورده‌های نفتی، سهمیه فروش سوخت به مرزنشینان را تعیین و مصوب کرد.

وی افزود: براساس این مصوبه، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران به نمایندگی از تمامی خانوارهای مشمول، اقدام به صادرات سهمیه گازوئیل آنها از مرزهای زمینی کرده و ۲۰ درصد از ارزش ریالی صادرات را در سقف مقرر به‌صورت ماهانه به حساب تعیین‌شده به نام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها نزد خزانه‌داری کل کشور به‌عنوان «سهمیه مرزنشینان» واریز می‌کند. 

استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: خانوارهای نوار ۲۰ کیلومتر مرز که عواید حاصل از فروش سوخت به حساب آنها واریز نشده با تکمیل پرونده و فرآیندهای مربوطه به مرور این عواید به حساب آنها واریز خواهد شد.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به واریز عواید فروش سوخت به حساب مرزنشینان استان گفت: به حساب هر خانواری که در سامانه مربوطه ثبت نام کرده و پرونده مربوطه را تکمیل نموده مبلغ یک میلیون و ۹۴۰ هزار تومان واریز شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/12/24 12:00 ب.ظ | دفعات بازدید: 209 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot