ARAZKHABAR.IR

طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی در استان آذربایجان غربی مطلوب است


طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی در استان آذربایجان غربی مطلوب است براساس ارزیابی کارشناسان حوزه اداره كل نظارت بر خدمات بيمه سلامت کشور:میزان استقرار طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی در استان آذربایجان غربی مطلوب ارزیابی گردید

به گزارش آراز خبر به نقل از روابط عمومی بیمه سلامت ،با عنایت به انجام بازرسی از فرایندهای اجرایی تعریف شده در اداره نظارت و ارزشیابی اداره کل بیمه سلامت آذربایجان غربی که توسط کارشناسان ارشد اداره کل نظارت بر خدمات بیمه سلامت کشور انجام گرفت وضعیت اجرای طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک در موسسات طرف قرارداد این اداره کل مطلوب ارزیابی شد .
سعید مومنی نیا کارشناس ارشد حوزه نظارت بر خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران با حضور در استان آذربایجان غربی از نزدیک اقدامات صورت یافته در این حوزه را مورد بازدید و بررسی میدانی قرار داد .
این بازدیدها از اداره نظارت و ارزشیابی استان آغاز گردیده ، در ادامه به تعدادی ازموسسات تشخیصی درمانی از جمله داروخانه دکتر خالدی زاده، مطب دکتر پویا اسلام پور فوق تخصص خون و آنکولوژی، آزمایشگاه شهریار، داروخانه دکتر امین اقدم، درمانگاه بوعلی سینا و بیمارستان شهید عارفیان ختم شد .
نتایج این بازدیدها حکایت از آن داشت که این موسسات فرایندهای مربوط به نسخ را بطور الکترونیکی انجام میدادند و رشد این طرح در استان با توجه به اسناد دریافت شده از تمامی موسسات مطلوب ارزیابی شده است .
باتوجه به اینکه هم اکنون این طرح به عنوان یک طرح مهم و اولویت دار در سازمان بیمه سلامت ایران درحال پیگیری و اجرا میباشد ارزیابی ها حاکی از آن است که استان آذربایجان غربی از استانهای پیشرو در این طرح قلمداد میشود که تایید مطلوبیت اجرای طرح مزبور توسط کارشناسان ستاد مرکزی سازمان برعملکرد اداره کل و موسسات استان صحه میگذارد .


برچسب ها:

تاریخ: 1400/01/25 09:03 ق.ظ | دفعات بازدید: 129 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot