ARAZKHABAR.IR

عملیات ساخت منطقه ویژه اقتصادی سرو از هفته آینده آغاز می شود


عملیات ساخت منطقه ویژه اقتصادی سرو از هفته آینده آغاز می شود آراز خبر-  نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات ساخت منطقه ویژه اقتصادی ارومیه _سرو از هفته آینده آغاز می‌شود.

حجت الاسلام سید سلمان ذاکر افزود: با تصویب هیئت دولت و ابلاغ  معاون اول رئیس جمهور یک شرکت در ارومیه به عنوان مسئول ساخت منطقه ویژه اقتصادی ارومیه_ سرو تایید شده است و دستور آغاز عملیات ساخت این مناطق ابلاغ شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: ابلاغ آغاز بکار عملیات ساخت منطقه ویژه اقتصادی ارومیه سرو درحالی صادر شد که ۳سال بود ابلاغ این عملیات راکد مانده بود.

وی یادآور شد: پیمانکار طبق قراردادی که امضا کرده متعهد شده ظرف دوسال این پروژه را با سرمایه شخصی و بدون دریافت اعتبار از دولت به اتمام برساند.

حجت الاسلام ذاکر  اظهار کرد: منطقه ویژه اقتصادی ارومیه سرو در زمینی به مساحت ۵۰۰ هکتار در جوار شهرک صنعتی فاز ۳ در جاده سلماس و منطقه ویژه اقتصادی سرو به مساحت ۴۲۰هکتار  در کنار مرز ساخته خواهد شد.

وی ادامه داد: با اتمام این پروژه شاهد رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان و شهر ارومیه و بهره مند شدن مردم منطقه از توسعه پایدار خواهیم بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/13 04:22 ب.ظ | دفعات بازدید: 3487 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot