ARAZKHABAR.IR

بیماری علت فوت یک زندانی در ارومیه


بیماری علت فوت یک زندانی در ارومیه آراز خبر- دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد گفت:«پیمان مام‌احمدی گلوانی» که به اتهام کلاهبرداری بازداشت شده بود، به علت بیماری در یکی از مراکز درمانی شهر ارومیه فوت کرده است.

آراز خبر- ادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد گفت:«پیمان مام‌احمدی گلوانی» که به اتهام کلاهبرداری بازداشت شده بود، به علت بیماری در یکی از مراکز درمانی شهر ارومیه فوت کرده است.

 به گزارش آرازخبر،مهراب پوراکبر دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد طی گفت گوی خبری در این زمینه اظهار کرد: متهم «پیمان مام‌احمدی گلوانی» که به اتهام کلاهبرداری در این شهرستان بازداشت شده بود، به علت بیماری در یکی از مراکز درمانی شهر ارومیه فوت کرده است.

وی با رد ادعاهای بی اساس مطرح شده در برخی رسانه‌ها و کانال‌های وابسته به معاندین، اظهار کرد: نامبرده دارای پرونده‌های متعدد کلاهبرداری اینترنتی در شهرهای ایلام، ملکشاهی، تهران، گرگان، کوار، ارومیه و خمینی شهر بود و از سوی مراجع قضائی شهرهای مذکور تحت تعقیب قرار داشت.

پور اکبر ادامه داد: در تاریخ چهارم تیرماه از سوی دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه با صدور نیابت قضائی به شهرستان مهاباد این فرد جلب و پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تأمین وثیقه به میزان ۳۰۰ میلیون تومان به زندان ارومیه معرفی و تا روز ۱۴ تیرماه نیز در زندان ارومیه حضور داشت.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد گفت: در تاریخ مذکور به جهت بیماری (حسب اعلام اولیه مراکز درمانی بیماری وی مربوط به پلاسمای خون بوده است) به مراکز درمانی منتقل، بستری و تحت اقدامات درمانی قرار گرفت که در نهایت روز یکشنبه ۱۸ تیر به جهت شدت بیماری فوت می‌کند.

پوراکبر یادآور شد: ادعاهای مطرح شده مبنی بر اینکه نامبرده به جهت مسائل امنیتی و توسط نیروهای اطلاعاتی بازداشت و به بازداشتگاه امنیتی منتقل و مورد شکنجه قرار گرفته کاملاً بی پایه و بی اساس است.

وی تاکید کرد: نامبرده از ابتدای دستگیری به اتهام کلاهبرداری متعدد از شهروندان در شهرهای مختلف به زندان ارومیه منتقل و امکان آزادی وی با سپردن وثیقه فراهم بوده ولی مراجعه‌ای از سوی بستگان جهت تودیع وثیقه و آزادی او صورت نگرفت.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/04/20 08:09 ق.ظ | دفعات بازدید: 3366 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot