ARAZKHABAR.IR

نزاع و درگیری در ارومیه منجر به قتل شد


نزاع و درگیری در ارومیه منجر به قتل شد آراز خبر-رئیس پلیس آگاهی انتظامی آذربایجان‌غربی از دستگیری عامل نزاع و درگیری منجر به قتل در ارومیه با عملیات ضربتی کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.

سرهنگ صادق شکری در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: شب گذشته ۱۴ فروردین ماه برابر اعلام مرکز فوریت های پلیس۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از محلات ارومیه، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات اولیه کاراگاهان جنایی مشخص شد مقتول با یک نفر درگیر و به قتل رسیده و در نهایت قاتل نیز متواری شده است.

رئیس  پلیس  آگاهی انتظامی استان در ادامه تصریح کرد: به جهت حساسیت موضوع دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره جنایی استان قرار گرفته و با به کارگیری توان علمی و روش های نوین کشف جرم، در کمتر از ۵ ساعت متهم حین فرار در محور "زنجان – قزوین" دستگیر  و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی استان دلالت شد.

وی گفت: متهم در مواجهه با دلایل و مدارک کافی، به جرم ارتکابی با انگیزه اختلافات شخصی اعتراف کرد.

سرهنگ شکری خاطرنشان کرد: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان آماده بوده و انتظار می رود شهروندان عزیز نیز ضمن همکاری مستمر با پلیس، با اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع دهند. 


برچسب ها:

تاریخ: 1403/01/15 09:02 ق.ظ | دفعات بازدید: 2479 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot