ARAZKHABAR.IR

بهترین بستر برای اجرای جهاد تبیین دانشگاها هستند


بهترین بستر برای اجرای جهاد تبیین دانشگاها هستند ناصر عتباتی گفت: دانشگاه‌ها بهترین بستر برای اجرای جهاد تبیین هستند؛ چراکه می‌توانند توسط استادان به‌عنوان اقشار آگاه جامعه، این مهم را عملیاتی کنند.

گروه خبر:به گزارش آرز خبر،ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در نشست صمیمی بصیرتی، روشنگری و پرسش و پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در راستای اجرایی کردن جهاد تبیین اظهار کرد: دانشگاهیان از قشر فرهیخته و فاضل جامعه هستند و می‌توانند تأثیرات مهمی را در فضای آموزشی کشور ایجاد کنند؛ بنابراین بهترین محل اجرای جهاد تبیین دانشگاه‌ها و انجام کار توسط استادان و مدرسان است.

وی افزود:جهاد تبیین که مقام معظم رهبری به آن تأکید دارند اکنون کاملاً مورد نیاز جامعه بوده و باید علما، مربیان، معلمان و مدرسان، با روشن‌سازی حقیقت برای مخاطبان مانع از قرارگیری ناخواسته آنان در مسیر دشمن شوند.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی با قدردانی از مجامع نخبگان علمی استان آذربایجان غربی که مدیریت بسیار مطلوب و مناسبی را در حوادث اخیر داشتند، عنوان کرد: دانشگاه‌های شهرستان ارومیه عملکرد مطلوب و قابل قبولی در مواجهه با مسائل اخیر داشته‌اند و هیچ‌گونه مشکلی از این ناحیه گزارش نشده است.دشمن به دنبال دوقطبی سازی در کشور بوده و با اخبار کذب و دروغ قصد تحریک مردم و آسیب به زیرساخت‌های کشور و بر هم زدن امنیت را دارد؛ اما باید خطر‌ها را تشخیص داد و با برنامه در مقابل آنها ایستاد.

عتباتی اضافه کرد: دشمن در برخی شهر‌ها خط کشته سازی راه انداخته است. برخی متهمانی که در کف خیابان دستگیر شده‌اند مجهز به سلاح جنگی بودند و قصد آسیب جانی به مردم و کشته سازی و تحریک احساسات مردم داشتند.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/08/14 03:13 ق.ظ | دفعات بازدید: 2314 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot